Máme cenu prvních náhlavních sluchátek od Applu. Představit se mají již brzy Cena není samozřejmě nejnižší

24.02.2020 15:18 / od Michal Šrajer
foto:  Apple
  • Nové úniky prozrazují existenci náhlavních bezdrátových sluchátek od Applu.
  • Prozatím nesou jméno Apple AirPods (X Generation) a mají stát 399 dolarů.
  • Představení by mohlo proběhnout již v březnu společně s iPhonem 9.

Apple koupil značku Beats už před několika lety, ale kupodivu s ní nikdy moc nepracoval. iPhony se nikdy nechlubily reproduktory Beats jako kdysi HTC a sluchátka s logem Beats jsme ani nenašli v žádném prodejním balení. Apple pořádně nevyužil ani patenty a technologie, které společně se slavným jménem obdržel. To se však může velice rychle změnit. Po delší době dostáváme totiž opět spekulace o velkých náhlavních sluchátkách Apple a důkazy o jejich existenci nebyly nikdy silnější. 

YouTuber Jon Prosser zveřejnil fotografii zalistování nového produktu v e-shopu. Sluchátka nesou prozatím jméno Apple AirPods (X Generation), což není moc zvučné a určitě by se jméno do vydání ještě změnilo. Dle zalistování mají stát 399 dolarů, což nám dává po přepočtu a započítání daně něco málo přes 11 tisíc korun. Apple by se tak řadil cenově po bok těch nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu. Na výběr mají být mimochodem tři barevné varianty. 

Pokud je o fotku produktu, tak ta je prozatím jen neoficiálním renderem a sluchátka tedy nemusejí ani zdaleka vypadat takto. Jak už jsem psal výše, ani jméno není zatím finální. Většinou jsou tato předprodejní označení produktů chybná, avšak cena velice často zůstává. Pokud tedy Apple skutečně vydá bezdrátová náhlavní sluchátka, budou s největší pravděpodobností stát minimálně 11 tisíc korun. 

Jde mimochodem prý o stejná sluchátka, která chtěl Apple vydat již koncem roku 2018, avšak problémy s vývojem nakonec produkt odkládaly tak dlouho, že Apple vydání nakonec úplně zrušil a čekal, až bude vše vyladěno. Toho jsme se údajně dočkali už letos, jelikož mají sluchátka vyjít již v březnu 2020, což by odpovídalo vydání levného iPhonu 9. Je tedy možné, že má pro nás Apple ještě jedno překvapení, o kterém jsme zatím nic netušili. Stejně tak to však může být jen falešný poplach. Zatím tedy nezbývá než čekat na další úniky, které by dnešní zprávu podpořily. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.