Majitelé Pixelů zahlcují Google špatnými hodnoceními jejich fotoaplikace Problémů s Pixely není nikdy dost

18.03.2020 15:15 / od Michal Šrajer
foto:  Google
  • Nebyl by to Google, aby neustále neřešil nějaké problémy se svými telefony.
  • Nově se již nekolik měsíců postupně zhoršuje pro nespočet uživatelů stabilita aplikace Google Camera.
  • Nejprve to začalo padáním samotné fotoaplikace a nyní dělá problémy už i pouhé zapnutí fotoaparátu v jiných aplikacích.

Byť jsou telefony Pixel dobře známé jakožto jedny z nejlepších, ne-li ty vůbec nejlepší, fotomobily na trhu, nejsou jim cizí zároveň ani celé zástupy chyb. Každým rokem se najde řada problémů s novou generací telefonů i s poslední verzí Androidu. Není tedy zas takovým překvapením, že nakonec Google zaklopýtnul také u toho bájného fotoaparátu. Nebo přesněji u fotoaplikace.  

Už od prosince se potýká pár uživatelů telefonů Pixel s různými záseky a padáním aplikace Google Camera, přičemž problém očividně nikam nemizí. Naopak přibývá negativních ohlasů. Aplikace je v Obchodě Play bombardována jednohvězdičkovými hodnoceními a jen pár uživatelů vyřešilo problém kompletním, a také nákladným, vyměněným fotoaparátu v servisu. Nic jiného zatím podle všeho nezabírá. Vymazání paměti aplikace, navrácení přístroje do továrního nastavení, nic nepomáhá.

Navíc je situace postupně stále horší. Většina stížností pochází ze strany majitelů Pixelů 2, kteří si začínají postupně všímat problémů s fotoaparátem také mimo aplikaci Googlu. Dokonce i aplikace jako WhatsApp, Instagram, Snapchat a další začínají padat, jakmile v nich chtějí použít fotoaparát.  

Google je zatím i přes četné negativní recenze v klidu a nevydal žádné oficiální stanovisko. Je však možné, že ho to přijde draho. Nebylo by to poprvé, co by se majitelé Pixelů uchýlili k hromadné žalobě. Ostatně začátkem tohoto roku musel Google zaplatit za hromadnou žalobu ohledně mikrofonů v původních Pixelech a následně také za hardwarovou vadu stařičkého Nexusu 6P, která způsobovala bootloopy. Uvidíme tedy, kam až podráždění uživatelé zajdou tentokrát. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.