Listopadový seznam her zdarma pro uživatele PS Plus už zná své tituly Yakuza je bezesporu největším tahákem

01.11.2018 12:00 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • PS4 dostane japonskou akci Yakuza Kiwami a střílečku Bulletsrom
  • PS3 si musí vystačit s párty hrou Jackbox Party Pack 2 a retro kolekcí her Arkedo Series
  • Nezapomnělo se ani na PS Vita se hrami Roundabout či krásnou adventurou Burly Man at Sea

Každý měsíc dostávají předplatitelé služby PlayStation Plus pár her zdarma. Občas se jedná o menší a možná i nudné tituly, ale většinou najdete na seznamu alespoň jednu opravdu dobrou hru. Proto jsem rád, že minimálně majitelé PlayStationu 4 dostanou tentokrát hned dvě skutečně skvělé hry. Tou první je výborná japonská akce s otevřeným světem Yakuza Kiwami. Jedná se o remake prvního dílu populární herní série Yakuza a pokud vám jsou blízko kung-fu filmy, bojové umění, spletitý příběh a typicky bláznivý japonský styl, tak si Yakuzu rozhodně stáhněte. Já už se na ní rozhodně těším. Druhým titulem je poté rovněž remake FPS střílečky Bulletstorm, která sice nesklidila při své uvedení na trh nejlepší hodnocení, ale získala za ty roky kultovní status a je to super zábavná oddychovka. 


Další zajímavou hrou, která je už i pro PS3 se stává Jackbox Party Pack 2. Jak už název napovídá, jedná se o párty hru, kterou zapnete, když k vám přijde skupinka přátel na pár piv. Jako ovladače se používají vaše telefony či tablety a může tak hrát více lidí najednou a poměřovat své vědomosti a dovednosti v různých soutěžích. Druhou hrou pro PS3 je Arkedo Series, což je kolekce tří retro her, které se pyšní jednoduchou hratelností, 2D grafikou a pořádnou dávkou návykovosti.  

Přehled her uzavírá handheld konzole PS Vita, která dostanete hru Roudabout. Jedná se o postřehovou hru, kde jezdíte v limuzíně a snažíte se získávat body dovážením klientů a podobně. V podstatě je to takový duchovní nástupce legendárního Crazy Taxi. Jen je hra zasazeno do prostředí 70. Let. Druhou hrou pro Vitu je Burly Men at Sea, což je naopak relaxační adventura s pohlednou minimalistickou grafikou a folklorním zasazením. V podstatě je to krásná interaktivní pohádka o třech rybářích.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.