LG Velvet se už vystavuje v Jižní Koreji. Máme fotografie všech barevných variant Telefonu to sluší v každé barvě

04.05.2020 16:30 / od Michal Šrajer
foto:  LG
  • Fotografie z Jižní Koreji ukazují LG Velvet v celé své kráse ve všech barevných variantách.
  • Zároveň se potvrzují popiskem přímo od LG opět všechny specifikace zařízení.

Nutno říct, že už před svým vydáním nové LG Velvet alespoň v něčem svému výrobci pomohlo. Pravidelně se o LG píše nyní v dobré. Skoro každý den o telefonu něco unikne a celý svět se shodl, že minimálně designově vypadá telefon skvěle. Není tedy divu, že také dnes se můžeme podívat na fotografie prodejní verze telefonu, která už koluje domovskou Jižní Koreou.

Vidět můžeme Velvet v perleťově bílé, modrá, zelené i červené variantě a omrknout můžeme také po bocích zaoblený OLED displej. Jde vidět, že byť má telefon uprostřed čela kapkový notch, tak si dalo LG záležet na symetrii, jelikož je čelo stejně široké jako brada. Ostatně samo LG ve své popiss produktu často zmiňuje "plynulé, symetrické tvary" zařízení a design popisuje jako "potěšující jak vaše oči, tak pro vaše ruce". Telefon je rovněž očividně pořádná nudle díky poměru stran displeje 20,5:9, což je v podstatě filmový poměr moderních Xperií. 

Zároveň se opět potvrzují specifikace zařízení společně s microSD slotem, jackem pro sluchátka, bezdrátovým nabíjením či voděodolností IP68. Po stránce výbavy tomuto krásnému telefonu nebude rozhodně nic chybět, ale trnem v oku zůstávají fotoaparáty, zejména 8Mpx širokoúhlý snímač. Pokud bude však rozumná cenovka a LG by šlo pod 14 tisíc korun, podobně jako má jít OnePlus Z se stejným procesorem, stál by telefon i tak rozhodně za uvážení. Cena se má ale údajně pohybovat spíše kolem OnePlus 8 za 19 tisíc korun.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • netije-4. květen 2020

    Zial okolo 700e-cok. Ten SD765 si daju zaplatit. LG software podpora je hadam jedna z najhorsich. LG V60 zatial len v USA. Obcas nechapem....

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.