LG potvrdilo oficiálně řadu specifikací LG Velvet Foťáky se bohužel také potvrdily

28.04.2020 10:30 / od Michal Šrajer
Xiaomi Mi 9
  • Po včerejším úniků se rozhodlo LG odhalit základní parametry LG Velvet samo.
  • Potvrzuje se velikost displeje, jeho poměr, fotoaparáty nebo baterie s bezdrátovým nabíjením.
  • Samotné představení se uskuteční už příští týden 7. května.

V dnešní době je zcela běžné, že výrobci v posledních týdnech před oficiálním představením očekávaného telefonu postupně sami zveřejňují určité specifikace. V pondělí poodhalí velikost baterie, ve středu hlavní fotoaparát, v sobotu displej, znáte to. LG jde ale tak trochu proti proudu a po včerejším masivním úniku v podstatě ukázalo polovinu výbavy LG Velvet a rovnou i řadu obrázků.

LG popisuje nový design jako “Symetrickou elipsu” a tvrdí, že bude zařízení velice pohodlně držet a ovládat. Kompaktní telefon ovšem Velvet nebude. Už máme potvrzeno, že se bude chlubit obřím 6,8palcový Cinema FullVision displejem se zaoblenými boky a protáhlým poměrem 20.5:9. Xperia byla tedy skutečně loni napřed. Vcelku zajímavou bizarností je pak vysoce výkonná dvojice mikrofonů, která mají sloužit pro natačení ASMR obsahu. Pro přehrávání zvuku naopak poslouží stereo reproduktory.Na zádech bude hlavní 48Mpx senzor se spojováním pixelů a optickou stabilizací, 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a 5Mpx senzor pro měření hloubky ostrosti. Žádný teleobjektiv, žádná zajímavá technika, žádný letošní hardware. Fotoaparáty jsou zkrátka jen základní, spíše z loňského roku, a LG na nich tak nejspíš šetřilo. 

Celé zařízení pak pohání solidní 4300mAh baterie s pouze 10W bezdrátovým nabíjením, která bude potřeba nejen kvůli velkému displeji. K telefonu bude možná přidat také Dual Screen kryt, který vám dá navíc sekundární displej, jak už jej známe z LG V50, G8X či V60. V oficiální tiskové zprávě se LG zmiňuje rovněž o novém LG Stylus Pen, avšak ten se bude prodávat zvlášť. Možná jej však najdeme i v nějakém drahém bundlu společně s telefonem i krytem.


Uvidíme, jestli LG odhalí vesměs celý telefon v následujících dnech, nebo si nechá zbytek výbavy už na příští týden. Osobně bych byl radši, kdybychom měli na toho 7. května schované alespoň nějaké překvapení.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.