LG plánuje v Indii střední třídu s trojitým foťákem. Prodávat ji bude ve svém e-shopu LG chce zachránit svou mobilní divizi

04.06.2019 16:07 / od Honza Nuc
/Photos/DSC_0344.JPG
  • Společnost LG se snaží posílit svou pozici na indických trzích, kde poslední dobou dominuje Samsung nebo Xiaomi, a hodlá představit levnější telefon střední třídy.
  • Telefon bude v prodeji exkluzivně jen v oficiálním e-shopu LG

Podle uniklých obrázků, které vypadají jako marketingové materiály, má nové LG čtečku na zádech, gradientní barvy a tři fotoaparáty. Okolo nejníže položeného fotaparátu je červený kroužek, který evokuje design fotoaparátu u Xiaomi Mi 9. Každopádně z obrázků ještě můžeme vyčíst slova AI a FullVision, což nám ale zase tolik neřekne.

Nicméně podle webu 91Mobiles má mít nové LG funkce vypůjčené z vlajkových lodí řady G a V. Prozatím ale žádné podrobnější informace o modelu nemáme, ale zřejmě ho LG představí už během měsíce. Každopádně jen v Indii.

Společnost LG chce zřejmě nastartovat prodej svých telefonů, proto se chce zaměřit i na levnější zařízení. Firma je ve ztrátě a dokonce musela zastavit výrobu v její domácí Jižní Korei a přesunout výrobu do Vietnamu.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.