LG dělá z G8 ThinQ nejlepší volbu pro hudební nadšence Nudný design, ale zajímavý vnitřek

14.02.2019 11:25 / od Tomáš Hubáček
/Photos/zenfone6_kamera.jpg/Photos/zenfone6_kamera_s.jpg
  • LG G8 ThinQ bude využívat přenosu zvuku rozvibrováním displeje
  • Tuto technologii doplní také spodní Boombox reproduktor starající se čistě o basy
  • Nebude chybět ani bezkonkurenční výstup skrz 3,5mm jack

I když designově bude LG G8 ThinQ zcela očividně jen nudná lehce upravená verze LG G7, tak v ní budou nacpané zajímavé technologie. Už dříve nám LG ukázalo nějakou formu bezdotykového ovládání, nedávno jsme se dozvěděli o 3D senzoru, jenž bude doprovázet přední kamerku a dnes dostáváme novinky ohledně zvuku. Právě ten patřil vždy mezi ty hlavní přednosti telefonů LG a je skvělé vidět, že ani letos tomu nebude jinak.  

LG totiž vsadí na novou technologii CSO (Crystal Sound OLED), která přenáší zvuk pomocí vibrací displeje. Díky tomu má mít zvuk daleko vyšší hlasitost, lepší čistotu a hlasy/vokály by měly být mnohem výraznější stejně jako jednotlivé nástroje. LG ovšem nespoléhá jen na tuto technologii. Vespod telefonu je stále běžný reproduktor, který se bude starat čistě jen o hluboké tóny a prvotřídní basy. Díky této kombinaci pak LG vytváří prý velice impozantní stereo efekt. 


Konkrétně nám dává LG tento výčet funkcí ohledně zvuku. G8 ThinQ bude umět poprvé v historii LG emulovat 7.1 zvukový systém s i bez sluchátek díky DTS:X 3D prostorovému zvuku. Dále nesmí chybět 3,5mm jack s proslulým Hi-Fi Quad DACem, který zaručuje vysokou kvalitu přenosu zvuku, a navíc vylepšuje většinou audio souborů. Následuje podpora MQA pro kvalitnější streamovanou hudbu a nechybí pochopitelně opět technologie Boombox, kdy zvuk využívá otevřených míst přímo v těle telefonu pro lepší rezonanci.  

Všechny tyto informace nám dávají tedy dohromady jasný obrázek. LG chce být nadále volbou číslo jedna pro fanoušky hudby. Kvalitní přenos zaručí LG G8 s drátovými sluchátky, bezdrátovými sluchátky, pomocí reproduktorů, přehráváním přímo z úložiště mobilu nebo jen pomocí streamování. Ať už budete zkrátka chtít poslouchat hudbu jakkoli, LG vám podá vždy pomocnou ruku. Snad jen bude na podobné úrovni i zbytek telefonu, zlepší se softwarová podpora a cena nepřestřelí Petřín


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.