Levnější Pixel 3 Lite se opět ukazuje. Můžete jej srovnat s dražším Pixelem 3 Představení se nám asi už blíží

26.11.2018 10:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Na internetu se objevila další fotografie srovnávající Pixel 3 se spekulovanou levnější verzí Pixel 3 Lite
  • Vzhledem k častějšímu výskytu úniků by se mohlo představení již blížit
  • Plastové zařízení se má pochlubit Snapdragon 670 a 12Mpx fotoaparátem z dražších sourozenců

Odlehčený, a především levnější Pixel by mohl být přeci jen konečně skutečností. Už minulý týden jsme viděli první fotografie dalšího telefonu řady Pixel od Googlu, který zatím vystupuje pod označením “Sargo”. Naštěstí to vypadá, že nešlo jen o podvrh, jelikož se dnes ukazuje telefon znovu. Sice pouze na jedné fotografii, ale zase můžeme vidět jeho přímé porovnání s dražším Pixelem 3

Nalevo máme Pixel 3 Lite a napravo již prodávaný Pixel 3. Můžete si všimnout, že odlehčený model vypadá lehce vyšší a výrazně užší, což je zapříčeno jiným displejem. Pixel 3 má 5,5palcový OLED panel s poměrem 18:9, zatímco Pixel 3 Lite se má podle všeho chlubit větším 5,56palcovým IPS panelem s poměrem 18,5:9. Co se další vlastní telefonu týče, tak konstrukce má být zhotovena z lesklého plastu a uvnitř má být Snapdragon 670, 4 GB RAM a 32/64GB úložiště.  

Baterie má ovšem poskytnout jen 2915 mAh, nabíjení proběhne skrz USB-C, a dokonce se tu má ukázat i 3,5mm jack. Největším tahák by ovšem mohl být 12Mpx fotoaparát na zádech, jenž by měl být dle spekulací stejný jako u velkého Pixelu 3. V takovém případě bychom tu měli zařízení za nějaký 10 až 13 tisíc korun s nejlepší foťákem na trhu a Google by tím zasadil velkou ránu konkurentům. Je v tom ale samozřejmě jako vždy háček. Pixel 3 Lite může mít prý ještě omezenější dostupnost něž stávající hardware od Googlu. Už tak si lze pořídit Pixely jen v pár zemích a Pixel 3 Lite by se tak dostal do prodeje pouze ve vybraných zemích z již vybraných zemích světa.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.