153g, 7.5mm tloušťka
Android 6.0 (Marshmallow)
32GB uživ. paměti, Pam. karta Ne
| KONSTRUKCE | 153 g, 151.1 mm, 74.2 mm, 7.5 mm |
| PAMĚŤ | uživ. paměť 32 GB, 3 GB |
| DISPLEJ | 5,5 " |
| STAV | Nový |
| KONSTRUKCE | Dotyková |
| HMOTNOST | 153 g |
| VÝŠKA | 151.1 mm |
| ŠÍŘKA | 74.2 mm |
| HLOUBKA | 7.5 mm |
| BARVA | Šedá |
| TYP PROCESORU | MSM8976 Snapdragon 652 |
| FREKVENCE PROCESORU | 1400 MHz |
| 2. FREKVENCE PROCESORU | 1800 MHz |
| POČET JADER PROCESORU | 8 |
| UŽIVATELSKÁ PAMĚŤ | 32 GB |
| PAMĚŤ RAM | 3 GB |
| OPERAČNÍ SYSTÉM | Android |
| VERZE OS | Android 6.0 (Marshmallow) |
| KAPACITA BATERIE | 3000 mAh |
| PODPORA 4G (LTE) | Ano |
| PÁSMA 4G (LTE) | 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 MHz |
| SYSTÉMOVÝ KONEKTOR | USB-C |
| INFRAČERVENÝ PORT | Ano |
| BLUETOOTH | Ano |
| WI-FI | Ano |
| STEREO REPRODUKTORY | Ano |
| TYP SIM | nano SIM |
| PODPORA DVOU SIM KARET | Ano |
| ÚHLOPŘÍČKA DISPLEJE | 5,5 " |
| ROZLIŠENÍ DISPLEJE | 1920 x 1080 bodů |
| TECHNOLOGIE DISPLEJE | IPS |
| POČET BAREV | 8 bit |
| ROZLIŠENÍ HLAVNÍHO ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | 16 Mpx |
| ROZLIŠENÍ PŘEDNÍHO FOTOAPARÁTU | 8 Mpx |
| GPS MODUL | Ano |
| GEOTAGGING | Ano |
| DIGITÁLNÍ KOMPAS | Ano |
| ČESKÁ LOKALIZACE | Ano |
| DISTRIBUCE | CZ |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.