Láká BioWare nenápadně na nový Mass Effect 4? Casey Hudson naznačuje budoucnost značky

08.11.2018 13:30 / od Michal Šrajer
/Photos/Redmi_7_galerie1.jpg/Photos/Redmi_7_galerie2.JPG/Photos/Redmi_7_galerie3__1_.jpg/Photos/Redmi_7_galerie4.jpg
  • Casey Hudson naznačil ve videu budoucnost značky BioWare
  • Neúspěch Andromedy BioWare neodradil a podle všeho se stále na hře z vesmíru Mass Effect pracuje

Mass Effect: Andromeda měl být ten nejlepší Mass Effect. Měla to být hra, která splní přání všech fanoušků púvodní trilogie her. Namísto toho šlo však o jedno z největších herních zklamání posledních let. Objevování otevřených světů různých planet a samotná hratelnost byla skvělá, ale hra zklamala v tom, co dělalo Mass Effectem výjimečným. Příběh byl přinejlepším stereotypně průměrný a špatné animace a bugy naprosto zničily zážitek ze hry.  

Andromeda sice dostane novou šanci s nově oznámeným vylepšením pro Xbox One X, ale řada fanoušků se obávala, že značku jako takovou dali vývojáři z BioWare na nějaký čas k ledu. O to překvapivější je včerejší oznámení na Twiteru ku příležitosti oslav N7 Day. BioWare vypustilo video, ve kterém řada vývojářů hovoří o tom ,co pro ně Mass Effect znamená a ohlížejí se za miulostí značky. 


Ke konci klipu však přijde na řadu samotný tatíček Mass Efectu Casey Hudson, který hovoří o tom, jak vývojáři každý den chodí do práce a sní nad tím, jaká bude další hra v série Mass Effect. Hudson tak nepřímo potvrdil, že se na něčem skutečně dělá a značka ještě není mrtvá. Na úplný závěr poté Hudson upije z hrníčku, na němž je slavná hláška kapitána Sheparda z původní trilogie her “I should go”. Není jisté, co tím chtěl Hudson naznačit, ale je možné, že další hra bude skutečně pravým Mass Effectem 4 a ne pouze spin-offem, jakým byla Andromeda. Ať už je to jakkoli, já jsem jen rád, že BioWare neúspěch neodradil a stále pracuje na dalším vesmírném dobrodružství. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.