Kvalitní video odhaluje podobu ohebného véčka Galaxy Fold 2 od Samsungu Opravdu povedné

07.01.2020 17:44 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Druhý ohebný telefon od Samsungu pod jmenovkou Galaxy Fold 2 má jihokorejský výrobce představit až v druhé polovině února před konferencí MWC 2020 v Barceloně.
  • Už nyní však máme k dispozici vydařené video, na kterém můžeme ohebné véčko spatřit. Nejedná se ale o oficiální materiály.

O video se postarali lidé ze serveru LetsGoDigital ve spolupráci s Concept Creatorem a je na něm krásně vidět, jak by mohla druhá verze ohebného Galaxy Foldu vypadat. Samozřejmě se nejedná o oficiální snímky, ale o pouhý odhad, takže berte video s rezervou. Pokud by však Fold 2 vypadal alespoň dost podobně, vůbec bych se nebránil. Můžete se tedy alespoň pokochat.

Nicméně jaké specifikace má mít konkurent ohebné Motoroly Razr? Očekávat máme loňský procesor Qualcomm Snapdragon 855, přední 10Mpx kamerku, USB-C konektor pro nabíjení a také druhý menší displej, jež by ukazoval notifikace při zavřeném stavu.

Někteří lidé se v článcích podivují nad tím, že zrovna prémiový Galaxy Fold 2 nebude mít vlajkový procesor pro letošní rok, tedy Snapdragon 865. Podle mě je to ale přeci logické. Už dříve jsme informovali o tom, že véčko od Samsungu má být podstatně levnější, než první verze Foldu a má stát zhruba 850 dolarů (zhruba 23 tisíc korun s daní). Je tedy jasné, že specifikace nebudou na té nejšpičkovější úrovni. Stále se však bude jednat o výkonnější zařízení, než je právě konkurenční Motorola Razr se Snapdragonem 730 (více v článku Motorola Razr 2019 je první véčko s ohebným displejem a pořádnou dávkou nostalgie).Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.