Kouzelníci, spojte se! Niantic vydal první trailer na svou hru ze světa Harryho Pottera Půjde o další hru s rozšířenou realitou

15.11.2018 12:30 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Hra Harry Potter: Wizards Unite získává první trailer
  • Má jít o hru s rozšířenou realitou ve stylu Pokémon Go a stojí za ní stejní vývojáři
  • Zakouzlit bychom si mohli již příští rok

Pokémon Go byl neuvěřitelný úspěch a šlo bez pochyb o to největší herní pobláznění posledních let. Za hrou přitom stojí vývojářský tým Niantic, který získal díky Pokémonům obrovský věhlas. Není tedy divu, že hned po příchodu Pokémonů dostali vývojáři další obří zakázku, která může svým rozsahem soupeřit i s kapesními monstry. 


Niantic totiž dělá nyní na hře ze světa Harryho Pottera, která má využívat rovněž rozšířené reality. Jak přesně bude hra fungovat se ovšem zatím neví a ani nový teaser trailer nám nic moc neprozrazuje. Vidět můžeme jen kouzelnici, která loví v ulicích Zlatonku. K chycení použije vyřčení zaklínadla immobilius, jež Zlatonku zmrazí na místě. Následně vidíme na zdi vyset plakát, který upozorňuje na možnou zkázu kouzelnického světa a žádá pomoc od všech čarodějů. Tedy nás - hráčů. 

Podle vydaného oznámení budou moct hráči ve hře Harry Potter: Wizards Unite objevovat nová tajemství v reálném světě, kouzlit, objevovat fantastická zvířata nebo narazit na známé knižní a filmové postavy. Pokud vás hra zaujala, tak se můžete už nyní přihlásit na novém webu, odkud bude dostávat vždy ty nejnovější informace o hře. Datum vydání je prozatím stanoveno na rok 2019 a já jen doufám, že nepůjde pouze o klon Pokémon Go v kulisách Harryho Pottera, jak na mě hra prozatím působí. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.