Konečně! Spotify vám může začít rozesílat notifikace na nové díly podcastů Pozdě, ale přece

18. září 2020
1 min. čtení
0 videí
techarena.cz
  • Do streamovací aplikace Spotify konečně přichází důležitá aktualizace, za kterou budou určitě všichni posluchači podcastů rádi.
  • Nově totiž aplikace Spotify upozorní na to, pokud vyjde nový díl vašeho oblíbeného podcastu.

Jelikož už má Techarena.cz nějakou dobu vlastní podcast Sami Sebou, ve které řešíme technologie, filmy, seriály či komiksy, máme k notifikacím u různých streamovacích aplikací co říci. Spotify bereme jako jednu z hlavních platforem, protože nás přes tuto službu poslouchá nejvíce lidí. Doposud jsme si ale stěžovali na to, že aplikace samotná neupozorní posluchače na to, když vyjde nový díl podcastu. Tvůrci zvukového obsahu tak musí, včetně nás, sdílet nové díly především na sociálních sítích tak, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí.

Reklama

Spotify ale konečně začíná rozesílat důležitou aktualizaci, která je zaměřená více na podcasty a nově si v ní budete moci nastavit, zda chcete u konkrétního podcastu dostávat upozornění na nový díl. Stačí, když si váš oblíbený podcast dáte do oblíbených a začnete ho sledovat a poté zaškrtnete možnost upozorňování na nejnovější díly. 

Poté už samozřejmě všechno funguje přesně tak, jak má. Spotify prostě a jednoduše rozešle notifikaci a vám už jen stačí kliknout a poslouchat. No a jelikož aktualizaci ještě nemají všichni, přikládáme nejnovější díl podcastu níže do článku. Bavte se.


Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • Leinad-18. září 2020

    Hele já se většinou o vašich podcastech dozvídal tak že jsem jednou za čas otevřel Spotify a uviděl jsem že je novej díl, takže tahle funkce zní super, jen je důležitý aby to fungovalo, ne jako na YouTube kde mi hodně často notifikace nepřichází :D

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.