Konečně si můžeme očekávaný Honor Magic 2 pořádně prohlédnout díky uniklým fotkám Tenké rámečky doplní i trojitý fotoaparát

22.10.2018 15:00 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Již 31. říjná nám odhalí Honor svůj Magic 2 s vysunovací konstrukcí, tenkými rámečky či procesorem Kirin 980
  • Nově se můžeme ovšem podívat na záda zařízení, kde najdeme v červené barvě zalitý trojitý fotoaparát

Dnes jsme už jednou nepřímo o Honoru Magic 2 psali v souvislosti s očekávaným představením nových chytrých hodinek Honor Watch. Nyní se ovšem podíváme přímo na telefon Magic 2, a to doslova. Na internet totiž unikly živé fotografie zařízení ve vysoké kvalitě, které nám potvrzují pár spekulací. Předně se můžeme těšit na neskutečně tenké rámečky po celém obvodu velkého OLED displeje. Přední kamerka je poté schována v těle díky vysunovací konstrukci. Co se zpracování týče, lze si všimnout sytě rudé barvy zařízení a celkového designu zad. Ty jako by z oka vypadly Huawei P20 Pro, což platí dvojnásob o trojitém fotoaparátu. Ten přitom nemá vycházet z Mate 20 Pro, ale levnějšího Mate 20, který se na náš trh nedostane.  


Honor Magic 2 má být totiž o něco levnější zařízení než Mate 20 Pro, ale ponechává si procesor Kirin 980 a nasazuje futuristickou konstrukci. Někde se tedy logicky šetřit muselo. Hlavní fotoaparát by měl být 20Mpx, stejně tak druhý širokoúhlý fotoaparát a třetím by měl být 8Mpx teleobjektiv s dvojnásobným zoomem. Za zmínku stojí rovněž absence čtečky otisků prstů na zádech, které se přesunula přímo do displeje, jako v případě Matu 20 Pro. Zařízení se představí již 31. října, avšak na náš trh se pravděpodobně bohužel nedostane. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.