Kompletní specifikace a kvalitní obrázky OnePlus 7 Pro v modré a šedé barvě jsou tady Levnější model bude mít ovšem větší baterku

03.05.2019 10:19 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • OnePlus 7 Pro to v nové modré barvě velice sluší, taímco šedé je špíše jen naleštěná černá
  • Levnější a menší 6,2palcový model s notchem bude mít kupodivu větší 4150mAh baterii
  • Pro verze má jen 4000 mAh, ale zase nemá notch, je zde 90Hz displej, trojitý fotoaparát a tak dále

Hlavní zprávou dne ohledně OnePlus 7 Pro jsou především nové velice detailní obrázky, které ukazují telefon v modré Nebula Blue a šedé Mirror Grey (která vypadá spíše černě s odlesky). OnePlus chce tedy tentokrát hned od začátku nabídnout telefon v barevnější verzi a nebudeme si muset počkat na nějakou speciální edici. Modrá zařízení navíc neskutečně sluší, na čemž jsme se v redakci shodli všichni. 

Krom barev si můžeme všimnout i detailů. Zapínací tlačítko a přepínač tichého režimu se přesunuly trošku níž než dřív, jelikož je telefon větší. Zcela logické rozhodnutí na rozdíl od Samsungu, který dal zapínací tlačítko u všech Galaxy S10 bez ohledu na velikost nesmyslně vysoko. Dalším detailem je také nový nápis OnePlus vespod zad, který nyní doplňuje typické logo společnosti uprostřed. Podobně to mimochodem dělá už dlouho Apple. Potěší také, že fotoaparát podle všeho nijak extrémně nevystupuju z těla


Krom designu pak dostáváme také potvrzení specifikací obou modelů - OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Začněme tím nejlepším. Model Pro se bude chlubit hlavně 6,64palcovým Quad HD+ AMOLED displej s 90 Hz a zaoblenými boky. Je zde vyjíždějící přední kamerka a na zádech je trojitý fotoaparát - 48Mpx, trojnásobný optický zoom a širokoúhlý objektiv. Nepřekvapí Snapdragon 855, 10 GB RAM, 4000mAh baterie s 30W nabíjení skrz USB-C a čtečka otisků prstů je v displeji. 

Levnější model OnePlus 7 má oproti tomu 6,2palcový Full HD+ AMOLED displej s 60 Hz a kapkovým notchem pro přední kamerku. Telefon bude tedy v podstatě jen aktualizovanou verzí OnePlus 6T. Na zádech je zde pouze duální fotoaparát s 48Mpx senzorem a teleobjektivem. Snapdragon 855 je tutovkou a stejně tak 6 GB RAM. Baterie má být kupodivu větší s 4150 mAh, což by mohlo znamenat v kombinaci s výrazně menším displejem a ukázkovou optimalizací OnePlus skvělou výdrž. Ani zde nechybí 30W nabíjení či čtečka otisků prstů v displeji.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.