Jste závislí na Tik Toku? Potom potřebujete Samsung The Sero Unikátní televizor s otočnou obrazovkou

21.07.2020 13:37 / od Petr Hudec
foto:  Samsung
  • The Sero je ideální televizí pro Tik Tokery
  • Obsah lze sdílet z mobilu i tabletu s Android či iOS
  • 4K UHD, 4.1 zvuk 60W

S drobným zpožděním, oproti světové premiéře, dorazila na český trh televize Samsung The Sero. U tohoto asijského výrobce jsme zvyklí, že se nebojí přijít na trh s inovativními technologiemi a jednou velkou specialitkou se pyšní i tato televize. The Sero můžete na rozdíl od jiných televizorů otáčet na šířku a výšku, podobně jako telefon nebo tablet. Samozřejmě pro natočení můžete použít dedikované tlačítko na dálkovém ovladači, ale to by nebylo dostatečně "cool". Otočný mechanizmus totiž uvedete do pohybu stejně tak i mobilním telefonem. Stačí si prohlížet na televizi album fotek z telefonu, otočít telefon z horizontálního režimu do vertikálního a rázem se The Sero přizpůsobí vaší fotce.

Bude to praktické?

Podle Michala Forejta, ředitele divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung, jsou cílovou skupinou hlavně milenialové a generace Z, neboli osoby pohybující se na sociálních sítích. Tím pádem, pokud na denní bázi sjíždíte Tik Tok, Instagram, Facebook, hodí se vertikální rozložení obrazovky. Máte už dost těchto sociálních sítí? Stačí přetočit televizi do klasického horizontálního rozložení a užít si v klasickém horizontálním režimu film, video na YouTube nebo klasické pozemní vysílání. Zatímco na společné sledování filmů a televize jsme dnes zvyklí, svoje sociální sítě si naopak raději užíváme v soukromí. Vzhledem k tomu, že většina zástupců zmiňované generace je dnes "single", pravděpodobně jim otázka potřeby soukromí nebude tak ležet na srdci jako třeba starší generaci a tak je pro ně tato televize přímo stvořená.

Po stránce parametrů se jedná o QLED televizor s rozlišením 4K se 100% objemem barev s řadou inteligentních funkcí zaměřených na propojení dalších chytrých zařízení či třeba na zrcadlení obrazovky mobilu, tabletu nebo dokonce počítače. Je kompatibilní s OS Android 8.1 a vyšším nebo Apple iOS. Režim Ambient+ umožňuje vytvořit si ideální atmosféru například s informacemi,které potřebujete každé ráno až třeba k odpolední hudební kulise. Součástí televize je podstavec, ve kterém je umístěn adaptibilní audio systém o celkovém výkonu 60W ve verzi 4.1, tedy včetně jednoho basového reproduktoru.

Televizor bude dostupný v průběhu srpna na Alza.czDiskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.