Již příští rok by mohl Samsung propojit své řady Galaxy S a Galaxy Note Za nás pochopitelný krok

23.09.2019 16:01 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Už několik let jsme u Samsungu zvyklí, že jihokorejská firma představí každý rok dva nové vlajkové modely z řady S a Note.
  • Příští rok se to ale možná změní a Samsung obě řady sloučí dohromady.

Podle nejnovějších informací od leakstera Evana Blasse má ke sloučení dvou modelových řad dojít už v roce 2020. Informaci mu údajně potvrdil důvěryhodný zdroj. Podle Blasse Samsung uvažuje nad spojením kvůli tomu, že modelová řada S a Note jsou v podstatě stejnými telefony, akorát Note nabízí navíc pero S Pen. Ostatně přesně s tímto názorem se obzvláště letos ztotožňujeme i všichni v redakci.

Je tedy dost možné, že už v příštím roce na trh nedorazí čtyři vlajkové modely (S11/S11+ a Note 11/Note 11+), ale jen jeden telefon ve dvou velikostech, který v sobě bude mít právě dotykové pero. Nebo by mohl mít stylus jen větší model S11+. Blass ještě spekuluje nad tím, že modelovou řadu Note by Samsung mohl nahradit řadou Fold, tedy řadou ohebných telefonů, které by se představovaly namísto Notu v druhé polovině roku.

I když tyto informace nejsou potvrzené, dávají celkem smysl. Přece jen, řada S a Note se od sebe nijak zvlášť neliší a pokud jihokorejský výrobce plánuje další ohebné telefony (což určitě ano), je to potom krok pochopitelný. Jsem upřímně zvědavý, jestli se zprávy o sloučení modelových řad potvrdí. Řada Note byla sice vždy vnímána jako ta prémiovější a nadupanější, ale v posledních dvou letech opravdu nenabízela krom toho S Penu nic extra navíc.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.