Ještě nepředstavená Nokia 7.3 5G se objevila při natáčení dalšího dílu Jamese Bonda Vyjde zřejmě v říjnu

18.08.2020 10:30 / od Honza Nuc
techarena.cz
  • HMD Global stojící za telefony Nokia si dává pořádně načas, než nám představí další zařízení a čekáme na ně opravdu dlouho.
  • Zřejmě už se ale běhěm několika měsíců dočkáme, protože jeden z chystaných telefonu, konkrétně Nokia 7.3, se objevil v nové bondovce.

Nový film No Time To Die (Není čas zemřít) s Jamesem Bondem by měl do kin přijít kvůli celosvětové pandemii o něco později, údajně až o půl roku. Pokud jste fanoušky bondovek, tak vás to samozřejmě může mrzet, ale zaměřme se na jinou věc. Při natáčení filmu se totiž na place objevil také nový telefon Nokia a dostupnou máme i fotografii, kterou zveřejnil server NokiaMob.

Leaker Nokia Anew následně zmínil, že se rozhodně jedná o chystaný telefon Nokia 7.3. Pravděpodobně je to ještě nedokončený prototyp. Design telefonu by měl ale zůstat stejný a úpravy se budou týkat především softwaru. To však nebrání tomu, aby se Nokia 7.3 objevila ve filmu. Základní ovládání systému bude samozřejmě v pořádku a tady jde jen o to, aby byl telefon vidět a aby bylo vidět především logo Nokia.

Teoreticky by tak účast telefonu ve filmu takového kalibru, jako je James Bond, mohla pro HMD Global znamenat velký zájem. Není však jisté, jak moc ve filmu telefon bude vidět a zda ho bude používat právě James Bond jako svou technologickou vychytávku. To se ještě uvidí.

Krátce ale o specifikacích. Nokia 7.3 má mít procesor Snapdragon 690 s podporou 5G sítí a 90Hz displej. Nic navíc o telefonu zatím nevíme. Je ale velice pravděpodobné, že HMD Global představí telefon už letos v říjnu rovnou s novým Androidem 11.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.