Je tohle první obrázek Huawei Mate 30 s kruhovým modulem fotoaparátu? Největší otázkou je však stále Android

04.07.2019 15:17 / od Michal Šrajer
/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__1_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__2_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__3_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__4_.jpg
  • Mate 30 se ukazuje na první renderech, kde vypadá jeho fotoaparát vcelku futuristicky.
  • Design modulu foťáku vůbec nesedí s elegancí zbytku skleněného těla.
  • Především však stále nevíme, zda bude mít telefon Android, nebo vlastní OS.

Jestli bude moct Huawei nakonec používat nadále Android, Google Play a podobně je zatím i přes úlevy ze stran Ameriky stále velkou neznámou. Tím se však nemůže velký výrobce, jakým Huawei bezesporu je, zdržovat, a tak se pracuje jakoby nic na chystané vlajce pro druhou polovinu roku. Tou se stane jako vždy nový Mate, jehož vůbec první render dnes dostáváme. 

Obrázek navazuje očividně na nedávný únik zadního sklo, kde šel vidět velký kruhový výřez pro fotoaparát. Samozřejmě nelze považovat tento render za jednoznačně pravý a určitě bude reálná podoba zařízení alespoň trochu jiná, ale spekulování je přeci jen také zábava. Proto můžeme vidět na obrázku zvláště poskládanou čtveřici fotoaparátů, přičemž všechny jsou diagonálně orámovány modrými linkami, díky čemuž působí modul velice futuristicky. Možná až moc. Styl fotoaparátu totiž vůbec nesedí ke zbytku jinak elegantního zařízení, které hranatějšími tvary připomíná mnohem více Galaxy Note. 

S největší pravděpodobně zde přitom hledíme na běžný Mate 30 a ne Mate 30 Pro, který bude mít určitě čtvercový periskopický zoom, jenž na renderu ovšem nikde není. Většinou bychom spekulovali nejvíce právě nad hardwarem, ale vzhledem k situaci Huawei je teď mnohem palčivější otázkou, jestli bude Mate 30 stále ještě patřit mezi zástup Android zařízení, nebo se už utrhne a nasadí zcela nový operační systém. Ať tak či tak, máme se určitě na co těšit. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.