Je to tady! Android 10 je dostupný na Samsung Galaxy S10 i v Česku Konečně!

10.12.2019 06:00 / od Honza Nuc
foto:  Samsung
  • Po dlouhém čekání nastala ta chvíle, kdy si odemknete svůj Samsung Galaxy S10 a budete mít dostupnout aktualizaci na nejnovější Android i nadstavbu.
  • Konečně se aktualizace dostala do České republiky.

Dnes jsme vyzkoušeli na našem redakčním telefonu Samsung Galaxy S10+ otevřít systémová nastavení a záložku aktualizace a světe div se - update na nový Android 10 včetně nadstavby One UI 2.0 je k mání! Před týdnem jsme vás v článku informovali o tom, že se aktualizace šíří ve Velké Británii, Indii a Polsku a říkali jsme si, že to nemůže trvat dlouho, než dorazí i k nám. Podívejte se tedy do nastavení a zkontrolujte si dostupnost aktualizace. Pokud nebude dostupná, nezoufejte, může to trvat ještě pár dní, než se vám zobrazí. Přece jen, aktualizace výrobci pouští postupně a ne každý ji dostane ve stejný den.

Nicméně i tak je to stále překvapení, protože Samsung dříve avizoval, že vlajkové modely dostanou aktualizaci na Android 10 až v průběhu ledna příštího roku a update povolil pouze beta testerům, kteří tak dostali stabilní verzi. Zřejmě ale v Samsungu usoudili, že ona stabilní verze je opravdu v pořádku i pro ostatní uživatele, tak se rozhodli pro předčasný vánoční dárek. Aktualizaci si samozřejmě můžete stáhnout i sami (odkaz v předchozím článku), ale nemělo by to být potřeba.

No a pokud jste se k tomuto článku dostali i přes to, že nevlastníte telefon z řady Galaxy S10, můžete se podívat na náš aktualizovaný podrobný seznam zařízení, která dostanou aktualizaci na nejnovější Android 10.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.