Je rok 2020 rokem TWS sluchátek? Představuje se Technics EAH-AZ70W Zapomeňte na stres všedního dne s potlačením okolního hluku

28.05.2020 12:45 / od Petr Hudec
foto:  Technics
  • Technics se pustil do sektoru TWS sluchátek
  • Potlačení okolního hluku s duální hybridní technologií
  • Vysoká zvuková kvalita hovoru

Značku Technics asi nemusím sáhodlouze představovat. Existovala již v době, kdy o spousta dnešních trendy značek měla svůj start teprve dávno před sebou. Technics je ve světě již více jak 55 let známou a prověřenou značkou v oblasti audia. Doposud se však Technics věnoval primárně produktům pro profesionály a běžní masoví spotřebitelé tak nebyly v hledáčku tohoto výrobce.

Dnes však byla představena nová prémiová True Wireless Sound (TWS) sluchátka s označením EAH-AZ70W, která pořád svým zaměřením nejsou určena pro uživatele vyhledávající nejnižší možné ceny, ale měla by být víc jak důstojným konkurentem pro produkty jako Sennheiser Momentum, Sony WF-1000XM3 nebo Apple Airpods Pro. Minimálně složitostí svého názvu určitě.

Zapomeňte na hluky všedního dne

Jestli si chcete užít poslech hudby na maximum, přesně pro to je určená technologie noise-canceling neboli potlačení okolního hluku. Funguje na principu aktivního potlačování hluku pomocí protichůdných frekvencí. Díky tomu neslyšíte běžný hluk ulice, hučení klimatizací a můžete se soustředit jen a jen na poslech vašich oblíbených skladeb. Samozřejmě, že pokud to vyžaduje bezpečnost, třeba procházka po městě, je žádoucí slyšet zvuk přijíždějících vozidel apod., a přesně proto se hodí funkce Ambient sound, která propustí některé hluky skrz vestavěné mikrofony do sluchátek.

Konečně kvalitní sluchátka pro hovory

Nová sluchátka mají zabudované vysoce výkonné mikrofony MEMS vestavěné do unikátní labyrintové struktury, která přispívá k potlačení šumění větru.

Dlouhá výdrž na 1 nabití

Samozřejmě, že při využití všech technologií včetně potlačení okolního hluku se nedostaneme k výdrži sluchátek bez této technologie, ale i tak je 6 hodinová výdrž nepřetržitého přehrávání hudby na 1 nabití vysoce nadprůměrný výkon. Dobíjecí krabička poté poskytne další 3 nabití na celkových 24 hodin.

Sluchátka by měla být v prodeji v průběhu června za orientační cenu 7.990Kč.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.