Je čas na pořádný upgrade. Xiaomi představí příští týden svůj Mi MIX 3 Přiměje vás Xiaomi konečně ke koupi své dražší vlajky?

16.10.2018 09:55 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Již 25. říjná se dočkáme představení očekávaného Xiaomi Mi MIX 3
  • Telefon přinese vysunovací konstrukci a přední plochu pokrytou displejem bez výřezu

Říjnový příval novinek ještě zdaleka neskončil. Už za pár hodin se představí nový Huawei Mate 20 Pro, brzy přijde sexy vypadající OnePlus 6T a mezi tím se nám ukážou i další přístroje, které se ovšem nemusejí dostat na náš trh. Co se k nám ale určitě dostane je Mi MIX 3 od Xiaomi, které přinese konečně této vlajkové řadě opět svěží vítr do plachet. 

První Mi MIX byl bezesporu revolučním zařízením, jež vmáčklo všem výrobcům do hlavy, že je čas zbavovat se rámečků. Druhá generace byla poté menší, rámečky širší, ale zase se telefon mnohem lépe používal. Po půl roce přišla verze Mi MIX 2S, což byla rozhodně ta pravá druhá generace. Konstrukčně šlo o úplně stejný telefon jako v případě předchozího modelu, ale přidalo se třeba bezdrátové nabíjení a fotoaparát byl mnohem lepší. Od vydání tohoto telefonu uplynulo ale dalšího půl roku a Mi MIX 3 už klepe na dveře. 

Právě tento model posune svou řadu opět o kus dále. Opět se totiž výrazně ztenčí rámečky, a především se zbaví brady s předním fotoaparátem. Xiaomi totiž vsadí na vysunovací konstrukci, kdy stačí trochu “vyšoupnout” záda telefonu a vykoukne na vás přední kamerka s 3D rozpoznáváním obličeje. Díky tomu bude skoro celá přední strana pokryta krásným OLED displejem a Xiaomi tak bude mít jeden z prvních globálně dostupných smartphonů s tímto typem konstrukce. Rozhodně se tedy máme už 25. října na co těšit, až nám Xiaomi svůj nejnovější počin konečně oficiální představí. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.