| CHARAKTERISTIKA | Celkový výkon sestavy 100 W, Frekvence od 45 Hz, Frekvence do 20000 Hz |
| AKUMULÁTOR | Maximální výdrž baterie 8 h |
| KONSTRUKCE | Šířka 195,6 mm, Hloubka 180,3 mm, Výška 342 mm |
| HMOTNOST | Celková hmotnost 4,9 Kg |
| STAV | Nový |
| SHORTNAME | JBL Authentics 300 |
| BARVA | Černá |
| URČENÍ | Domácí |
| TYP SOUSTAVY | Aktivní |
| POČET KANÁLŮ | 2.0 |
| TYP PŘIPOJENÍ | 3,5 mm Jack;Bluetooth;WiiFi; |
| BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ | Bluetooth;Wi-Fi |
| VERZE BLUETOOTH | 5.3 |
| VÝSTUPY | 3,5 mm Jack; Ethernet |
| PODPOROVANÉ KODEKY | A2DP 1.3.2;AVRCP 1.5 |
| CELKOVÝ VÝKON SESTAVY | 100 W |
| FREKVENCE | 45 - 20 000 Hz |
| FREKVENCE OD | 45 Hz |
| FREKVENCE DO | 20000 Hz |
| POČET PÁSEM | 2-pásmové |
| FUNKCE | Hlasový asistent;Ekvalizér v aplikaci;Zabudovaná baterie a rukojeť pro lepší přenášení |
| OVLÁDÁNÍ | fyzická tlačítka;Na vrchní straně;přes aplikaci; |
| KAPACITA BATERIE | 4800 mAh |
| MAXIMÁLNÍ VÝDRŽ BATERIE | 8 h |
| NABÍJENÍ (ROZHRANÍ) | Rovnou ze sítě |
| ŠÍŘKA | 195,6 mm |
| HLOUBKA | 180,3 mm |
| VÝŠKA | 342 mm |
| CELKOVÁ HMOTNOST | 4,9 Kg |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.