Jak sledovat zítřejší představení Apple iPhone 12 a co vše můžete čekat Už zítra večer!

foto:  wired.com
  • Už zítra večer nás čeká na YouTube, stránkách Apple i Apple TV online stream, kde se představí nové jablečné produkty.
  • Krom čtyři modelů iPhonůch 12, o nichž víme už prakticky vše, se dočkáme také dalších zařízení.

Pouze jeden den nás dělí od představení nových iPhonů pro letošní rok. Jak už bývá letos zvykem, tak se dočkáme tentokrát jen čistě online streamu. Už tedy neplatí, že musíte vše sledovat v nějakém podivném přehrávači, který pořádně nefunguje nebo pouze ze zařízení Applu. Už loni Apple začal s vysíláním na YouTube, takže i letos se mohou na představení velice očekávané rodinky iPhonů 12 podívat všichni. 

Reklama

Kdy a kde

Kdy přesně se máte dostavit? Udělejte si čas zítra v 19:00, přičemž samotný stream máte vložený už přímo v tomto článku. Stačí si tedy nastavit v YouTube upozornění na stream a určitě o nic nepřijde. Případně ale můžete sledovat strema také na stránkách Applu či letos poprvé zdarma pomocí Apple TV. My vám pak samozřejmě po skončení konference přineseme rovněž preview články o všechny představených novinkách.


Co nás čeká

Co se samotných zařízeních týče, představí se samozřejmě především proklamované iPhony 12. Konkrétně čtyři modely – iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. O těch jsme toho v posledních měsících napsali už nespočet a všechno se můžete před samotným představením dozvědět ve článcích, na které najdete odkazy pod tímto odstavcem.

Reklama

Krom telefonů nás však čeká ještě dlouho odkládaný chytrý reproduktor pro masy. HomePod Mini bude po letech novým reproduktorem od Applu, jenž má nabízet stejné funkce jako původní HomePod, ale v menším těle a za menší peníze. Konkrétně má stát HomePod Mini jen 99 dolarů, což je s daní zhruba 2 800 korun.

Ve hře je také představení prvních náhlavních bezdrátových sluchátek od Applu jménem AirPods Studio, ale ty se podle posledních spekulací patrně ještě odloží. Apple prý nestíhá výrobu do konce října, a tak se s největší pravděpodobností představí sluchátka na listopadovém streamu. Ano, čeká nás ještě třetí konference Applu letošního podzimu, kde se představí především nové počítače MacBook Pro, pravděpodobně také Mac s vlastním ARM procesorem a iPady Pro.

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.