Jak chce Google vylepšit design Pixelů? Nechal proti sobě soutěžit interní týmy Snad ze soutěže vyjde krásný a čistý design

03.05.2019 11:54 / od Honza Nuc
/Photos/honor_20_recenze_vytiply_13.jpg
  • Google není spokojený s designovým směrem svých Pixelů
  • Vytvořil proto tři designérské týmy, které mezi sebou budou soutěžit
  • Je to reakce i na nižší prodeje Pixelu 3 a 3 XL

Internetový gigant Google podle nejnovějších informací vyčlenil tři designérské týmy, které mají pracovat na podobě nových Pixelů najednou a soutěžit mezi sebou, který z nich přinese lepší návrh. Stalo se tak poté, co mnoho lidí z odborné i neodborné veřejnosti zkritizovalo poslední design Pixelů 3 a 3 XL. Hlavně tedy notch u většího z obou modelů a velké rámečky u toho menšího. Navíc poklesly i prodeje posledních Pixelů a Google chce prodeje opět nastartovat daleko lepším vzhledem nových modelů a zasadit je do určitého designového stylu společně s dalšími zařízeními jako je Google Home Mini nebo Google Home Hub. Design těchto domácích asistentů je čistý a minimalistický.

Na domácích asistentech se ukazuje, že Google design umí, ale nedaří se mu právě na poli mobilních telefonů. Pokud by však nové vlajkové Pixely vypadaly podobně jako na posledních renderech, tedy s duálním průstřelem v displeji a dvěma fotoaparáty vzadu, byla by to opravdová pecka. Obrovský notch už nikdo nechce a popravdě, tak obrovský notch nechtěl nikdy nikdo. Byl to prostě úlet. Jde vidět, že to Google chápe a pracuje na nápravě. Doufám, že se mu to podaří a nové vlajkové Pixely budou hezké na pohled a krása nebude schovaná jen uvnitř.

Viceprezident designu hardwaru od Googlu Ivy Ross tak dříve řekl o designovém směru Googlu: "Je důležité, abychom se drželi stejného designu do té doby, dokud už nebude důvod se dále vyvíjet. Myslím si, že se my vyvíjet budeme; budeme se držet svých hodnot, ale porosteme. Ale nyní teprve začínáme."Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.