iPhone 9 nemá být jediným malým a levným iPhonem roku 2020 Má přijít také model s Face ID

15.01.2020 06:00 / od Michal Šrajer
foto:  Apple foto:  Apple foto:  Apple
  • Krom iPhonu 9 v těle staršího iPhonu 8 se máme dočkat také druhého telefonu.
  • Tento model má mít 5,4palcový displej a Face ID namísto Touch ID.

iPhone 9 už bereme v podstatě jako samozřejmost. Půjde o upravený iPhone 8 se stejným 4,7palcovým displejem, s Touch ID ve velkých rámečcích, s hlavním fotoaparátem z iPhonu 11 a stejně tak s procesorem A13 Bionic, rovněž ze současných vlajek. Na těchto faktech se shoduje prakticky celá odborná veřejnost a nespočet spolehlivých zdrojů. Po dnešku už ale nemusíme mít pouze iPhone 9.  

Internetem totiž začaly kolovat nové zvěsti pocházející od dodavatelů Applu, kteří měli stánky nyní na veletrhu CES 2020. Podle těchto dodavatelů pracuje Apple na “druhém telefonu s Face ID, který má doplnit Touch ID model v podobě vylepšeného iPhonu 8”. Očividně se zde tedy mluví o iPhonu 9 a nějakém dalším zařízením, jež má mít údajně 5,4palcový displej.  

To zní však velice podezřele, jelikož jsme před pár týdny dostali informace, že se má představit za rok 2020 hned pět iPhonů. Již zmiňovaný iPhone 9, dva 6,1palcové iPhony 12 (LCD a OLED model), 5,8palcový iPhone 12 a největší 6,7palcový model. Je však možné, že namísto toho jednoho 6,1palcového iPhonu dostaneme nakonec ještě menší zařízení? Něco jako iPhone 9 Plus? 

Přeci jen se ukázali před pár týdny rovněž spekulace ohledně iPhonu s tenčími rámečky a Face ID, jehož displej má mít zhruba 5,5 palců. Nemůže být dnes zmíněný přístroj právě tímto iPhonem? Přeci jen je úhlopříčka jen o jedno desetinku mimo oproti původním spekulacím. Ostatně přicházejí iPhony už dlouho vždy minimálně po dvou, tak proč bychom nedostali i na jaře dva levné iPhony 9


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.