iPhone 12 Pro má vypadat jako zmenšený iPad Pro a další novinky To bychom si nechali líbit

13.04.2020 13:00 / od Michal Šrajer
foto:  Iphone 12  /  PhoneArena  /  PhoneArena.com
  • Dostáváme spoustu nových informací o podzimních iPhonech od ověřeného zdroje.
  • Nejlepší iPhony 12 Pro mají mít plochý rám z nerezové oceli a ostřejší rohy než zbytek rodinky.
  • Všechny čtyři modely mají mít 5G, design ve stylu iPhonu 5 a společně s nimi se představí i levnější HomePod.

Další týden zahajujeme opět dalšími novinkami kolem letošních iPhonů. Poskytl nám je přitom známý server Bloomberg, který pravidelně přináší různé úniky kolem smartphonů a většinou bývají jejich zdroje přesné, takže můžeme brát nové informace vážně. Ty nejprve potvrzují to, co už jsme delší dobu věděli. Apple letos na podzim vydá čtyři iPhone a všechny mají mít 5G, přičemž zařízení mají mít stále ploché displeje bez zaoblených boků a design vycházející z iPhonů 5. Podle mnohých, včetně mě, z toho nejhezčího iPhonu, který kdy vyšel.

Pouze nejdražší nástupci iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max mají mít svůj plochý rám vyroben z nerezové oceli a budou míst ostřejší rohy ve stylu iPadu Pro. Bude mít tedy daleko hranetější tvary, což osobně vítám s otevřenou náručí. Očekávat můžeme také minimálně zmenšený notch, avšak Apple se jej snaží stále také zbavit úplně, pochopitelně za zachování Face ID. Nový procesor A14 poskytne masivní nárůst výkonu, jak už jsme dříve informovali, přičemž obrovský nárůst výpočetních sil má nastat také v oblasti umělé inteligence a rozšířené reality, na kterou se s novým LiDAR senzorem Apple letos zaměří nepochybně mnohem více.

Zároveň Apple stále testuje 64Mpx fotoaparát pro nová iPhony a výrazně vylepšený teleobjektiv. Vylepšení se máme dočkat také v oblasti nočního režimu, HDR a Apple pracuje podle všeho také na makro fotografiích. Velice slibně zní rovněž širokoúhlý fotoaparát se světelností f/1.6. Nejlepší iPhone v podobě 12 Pro Max má mít poté 4400mAh baterii a vysněný 120Hz 6.5palcový displej.

Poslední novinky se pak týkají příslušenství. Apple Tags, malá odznáčky ukazující GPS souřadnice, se mají představit společně s iPhony a stejně tak nový chytrý reproduktor HomePod. Tentokrát má však jít o menší a levnější variantu, takže patrně něco jako Home Mini, či dnes už Nest Mini, od Google. Jen bude menší HomePod zaručeně o něco dražší. Přeci jen se tu bavíme stále o Applu.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.