iPhone 12 má být oproti letošním modelům dražší. Ne ale o moc Snad opravdu jen o málo

12.12.2019 14:06 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Apple nabízí jedny z nejdražších telefonů na trhu a příští rok má konečně do jablečných zařízení dorazit také podpora 5G sítí.
  • Přesto nemají být iPhony o tolik dražší, jak bychom mohli očekávat. Podle dostupných informací by se mělo jednat o navýšení o zhruba padesát dolarů.

Podle analytika Ming-Chi Kua, jež často predikuje budoucí kroky Applu, by se cena opravdu neměla nijak výrazně navýšit. Analytik samozřejmě nemůže zaručit stejnou cenu iPhonů, jaká byla letos, ale tvrdí, že se nebude jednat o vyšší nárůst, než o 50 dolarů, což je necelých 1200 korun bez daně. Apple sice bude mít vyšší náklady na každý model, které by se měly pohybovat mezi 30 až 100 dolary navíc, ale tyto náklady se bude společnost snažit co nejvíce zredukovat snížením nákladů u svých dodavatelů.

V příštím roce má Apple změnit design iPhonů, který má být tentokrát inspirovaný vzhledem staršího iPhonu 4 a iPhonu 5. Kalifornská společnost také představí více modelů. K dispozici má být klasický iPhone 12 a také iPhone 12 Plus s 5,4" a 6,1" OLED displejem. Dále se jedná o iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max s 6,1" a 6,7" OLED displejem. Očekáváme na jaře taktéž iPhone SE 2, respektive iPhone 9.

Nové jablečné telefony mají v roce 2020 konečně nabídnout taktéž podporu 5G sítí. Prozatím zřejmě jen ty nejvyšší modely. Taktéž se spekuluje o tom, že by už v roce 2020, případně 2021, měl Apple představit iPhony zcela bez portů (více v článku Apple plánuje iPhony bez portů. Nabíjet půjdou jen bezdrátově, tvrdí analytik)Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.