Instagram nově doporučí, koho už nemá cenu sledovat Může být užitečná funkce

07.02.2020 14:09 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Aplikace Instagram dozná dalších změn v následující aktualizaci. Nově tak uživatelé budou mít možnost zobrazit účty, které se jim nevyplatí sledovat.
  • Před několika dny jsme psali, že bude nově v Instagramu možné odpovídat na příběhy pomocí GIFů. Vypadá to tedy, že bychom se mohli dočkat ještě dalších novinek.

"Instagram je o tom, že vás přibližuje těm, na kom vám záleží - ale víme, že v průběhu času se vaše zájmy a vztahy mohou vyvíjet a měnit," vyjádřil se mluvčí Instagramu pro server TechCrunch. "Ať už vystudujete, přestěhujete se do nového města, nebo se nadchnete pro něco nového či najdete novou komunitu, chceme vám usnadnit správu účtů, které sledujete na Instagramu, aby co nejlépe prezentovaly vaše aktuální zájmy," dodal mluvčí.

Pokud vám tedy Instagram nabídne aktualizaci, podívejte se na seznam účtů, které sledujete, a objeví se vám nové možnosti. V nabídce budou nově Kategorie, konkrétně "Nejméně interakcí s" a "Nejzobrazovanější v kanálu". První kategorie vám ukáže účty, které se vám na domovské obrazovce zobrazují nejméně, případně na ně nejméně reagujete. Druhá kategorie pak dělá pravý opak, ukáže tedy, které účty vidíte na Instagramu nejvíce. 

Já už nové možnosti v Instagramu mám, ale jsem zároveň zaregistrovaný v beta programu. Je tedy možné, že pokud v něm nejste, aktualizaci ještě nemáte. Schválně se podívejte, jestli už máte aktualizaci dostupnou a dejte nám klidně vědět do komentářů.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.