Indie zavedla zákaz vycházení. Realme tak odkládá představení nové řady Narzo Zákaz má trvat jednadvacet dní

25.03.2020 10:31 / od Honza Nuc
foto:  Realme
  • Výrobce mobilních telefonů Realme, který na konci roku 2019 dorazil i na český trh, připravuje novou řadu telefonů určenou pro mladou generaci s názvem Narzo.
  • Řadu Narzo měla společnost představit už ve čtvrtek 26. března. Kvůli aktuální situaci a problémům spojeným s koronavirem se však představení odkládá.

Zpráva o zrušení představení dorazila ihned poté, co indický premiér Narendra Modi nařídil uzavření celé země na jednadvacet dní, aby se zabránilo šíření viru COVID-19. "Respektujeme rozhodnutí našeho váženého premiéra, proto jsme se rozhodli zrušit všechny naplánované představení, včetně série Realme Narzo," vyjádřil se ředitel společnosti Realme Madhav Sheth s tím, že je nyní čas se zaměřit na své rodiny a sami sebe. Vyzval fanoušky, ať zůstanou doma. 

Vypadá to tedy, že na novou řadu telefonů si zřejmě ještě minimálně měsíc počkáme. Prvním modelem má být Realme Narzo 10, které má nabídnout 6,5" IPS HD+ displej a procesor MediaTek Helio G80 v kombinaci s 4GB RAM a až 128GB vnitřním úložištěm. Na zadní straně budou čtyři fotoaparáty. Hlavní 48Mpx objektiv se světelností f/1.8, dále 8Mpx širokúhlý objektiv a dva 2Mpx senzory (makro objektiv a hloubka ostrosti). Přední kamerka bude mít 16Mpx. 

Baterii má mít telefon o kapacitě 5000 mAh s 18W nabíjením. Telefon bude dostupný hned v několika barevných variantách a na trh dorazí s Androidem 10.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.