IFA 2020 bude hodně exkluzivní sešlost. Jen tak někdo se tam nedostane Budeme sledovat online

20.05.2020 05:00 / od Honza Nuc
Xiaomi Mi 9
  • Veletrh IFA v Berlíně představoval po dlouhá léta technologický svátek, na který se sjížděla odborná i laická veřejnost.
  • V době koronavirové se však muselo leccos změnit, včetně samotného veletrhu, který se letos sice uskuteční, ale s podstatnými změnami.

Veletrh IFA se nakonec uskuteční v srpnu v Berlíně, navzdory koronavirové hrozbě. Je pravdou, že v tu dobu zřejmě pominou ta nejpřísnější opatření, která vlády zavedly, tudíž by mělo být pořádání takové akce v pořádku. Nicméně, neobejde se to beze změn. 

Tou nejpodstatnější změnou je, že se IFA bude muset obejít bez platící laické veřejnosti, která do areálu nebude vůbec vpuštěna. Počet návštěvníků je určený na 5 tisíc a bude se jednat především o novináře, odborníky a zaměstnance společností. Zkrátí se i počet dní. IFA totiž trval vždy skoro týden a nyní by měl být pouze třídenní. Navíc bude nové pravidlo, že z celkových 5 tisíc účastníků akce bude vpuštěno do jedné sekce pouze 1 tisíc lidí.

Tiskové konference by měly být na jednom centrálním pódiu a celkově se jich může zúčastnit pouze 800 novinářů z celého světa. Veletrh tak letos bude probíhat ve smutnějším duchu. Na druhou stranu se tam aspoň lidé na sebe nebudou tolik mačkat a vše proběhne ve větším klidu.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.