Huawei představí zítra ohebný Mate Xs využívající sklo v ohebném displeji Snad bude prezentace upřímnější jak u Samsungu

23.02.2020 09:00 / od Michal Šrajer
foto:  Huawei
  • Huawei pořádá zítra konferenci původně zamýšlenou pro nyní zrušené MWC 2020.
  • Představí se na ní údajně notebook a vylepšený Mate Xs, jenž má mít displej podobný Galaxy Z Flip.
  • Patrně dojde také na slova o 5G a snad i Huawei Services.

Stejně jako Sony a pár dalších má i Huawei na zítra naplánovanou konferenci. MWC výrobcům sice nakonec nevyšlo, ale online představení nových produktů přeci jen nic nepřekáží. Pokud jde o Huawei, tak rozhodně nečekejte odhalení vlajkové řady P40. Ta přijde na řadu až v březnu, kdy se oficiálně odhalí opět v Paříži. Maximálně nás zítra výrobce pozve na představení o měsíc později a upřesnění datum. 

Na co se však zítra můžeme těšit je dost pravděpodobně Mate Xs. Druhý ohebný telefon od tohoto čínského giganta, který snad zaujme více než první generace. Nepůjde však o zcela nový telefon. Jak jméno napovídá, čeká nás pouze vylepšení loňského Mate X. Dostaneme vyšší výkon, a především upravený displej. Stejně jako Samsung má i Huawei u tohoto modelu využívat displej, který nějaký způsobem obsahuje ohebné sklo. Uvidíme však, jak se jej rozhodne obzvláště po posledním týdnu Huawei prezentovat. Určitě nebude chtít opakovat chyby Samsungu a jeho ohebného véčka. 

Skutečný Mate X2 se má poté představit až někdy v druhé polovině roku podobně jako tomu bylo u první verze. Tento telefony má mít nový design, pozměněné tvary a nový pant displeje. Pokud se však vrátíme ještě k zítřku, tak nesmíme zapomenout ani na notebooky, na které Huawei zcela očividně na svém Twitteru už dříve lákalo. Stejně jako nyní láká na ohebný telefon. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.