Huawei pravděpodobně překoná do konce roku hranici 200 milionů prodaných telefonů Svůj letošní cíl pravděpodobně splní

18.12.2018 14:30 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Již 25. prosince má Huawei splnit svůj cíl pro letošní rok
  • Společnost má do té doby prodat 200 milionů zařízení
  • Do tohoto počtu se započítávají také prodeje značky Honor

Po obřím úspěchu řady P20 si společnost na letošní rok stanovila nemalý cíl. Chtěla do konce roku prodat celých 200 milionů kusů svých telefonů. Nyní se už konec roku kvapem blíží a zatím společnost svého cíle nedosáhla. Což se však může během pár dní změnit. Podle posledních odhadů má Huawei překonat hranici 200 milionů kusů při současném tempu 25. prosince. Pokud se tyto prodeje potvrdí, zažije Huawei velký nárůst prodejů oproti loňskému roku, kdy se prodalo 153 milionů zařízení. Hodí se upozornit, že do tohoto čísla se započítává vždy také Honor. 

Zároveň se ku příležitosti odhalení Huawei Nova 4 společnost pochlubila, že za dva roky od vzniku řady si koupilo zařízení Nova již 65 milionů zákazníků. To není vůbec špatné vzhledem k faktu, jak nekonzistentně se zařízení této řady představují a jak často mění svou cílovou skupinu. Přeci jen jsme tu měli v roce 2016 první Novu, která se soustředila na malé rozměry, měla být pro dámy a design se inspiroval Nexusem 6P. Pak přišla Nova 2 a Nova 2 Plus v mnohem živějších barvách a následovala také Nova 2s s tenkými rámečky a vlajkovým procesorem Kirin 960. Letošní Nova 3 se nese ve stejném duchu jen v mnohem větším těle, avšak po včerejšku máme také hned Novu 4 se stejným hardwarem a pouze jiným displejem a foťákem. Kdo ví, co tedy přinese v létě Nova 5. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.