Huawei P40 se odhalí nakonec pomocí online streamu. Čeká nás i speciální edice Nebo spíše čeká Čínu speciální edice

10.03.2020 14:10 / od Michal Šrajer
foto:  Huawei
  • Také Huawei nakonec zrušil svou očekávanou konferenci v Paříži.
  • Řada P40 se nakonec představí čistě online formou pomocí streamu.
  • Zároveň s těmito informacemi uniká limitovaná edici P40 Pro ve spolupráci s automobilkou Hongqi .

Na koronavirus nakonec dopadlo i plánované představení nových vlajkových telefonů řady Huawei P40. Dle oficiální zprávy přímo od výrobce se nedočkáme slibované velké tiskovky v Paříži, ale jen běžného online streamu. Huawei se tedy zařadí mezi Sony, Honor, LG, Realme a další, kteří představili své nejnovější přístroj stejným způsobem. Stream Huawei se uskuteční konkrétně 26. března

Společně s těmito oficiálními informacemi unikly dnes také neoficiální o vyšším modelu P40 Pro. Podle všeho se máme dočkat limitované edice jménem Huawei P40 Pro Hongqi Edition. Pokud vám toto jméno vůbec nic neříkám, nemám vám to vůbec za zlé. Jde totiž o na západě vcelku neznámou čínskou automobilku, kterou lze přirovnat k čínskému Mercedesu. Vyrábí čistě luxusní vozidla, která jsou ovšem v drtivé většině stavěna na základě zahraničních automobilů nižších tříd. 

Nicméně zpět k Huawei. To už několikrát spolupracovalo na telefonu s automobilkou Porsche, a tak je tento příkon k čistě čínské značce jasným znamením situace společnosti. Na západě postupně Huawei dochází pára a očividně by se nevyplatilo dělat drahou speciální verzi už tak patrně drahého zařízení pro naše trhy. Raději se tedy udělá čistě čínská edice, kde bude mít logicky domácí značka větší oblibu než Porsche. Které si bude navíc nepochybně účtovat více za své jméno. 

Pokud máte však strach, že jen v Číně dostanou tu nejlepší verzi telefonu, tak nebojte. P40 Pro Hongqi se liší od standardní verze údajně jen designem zad. V hluboké černé tak najdeme obřího rudého draka, který zdobí asi dvě třetiny telefonu. Podle mě vypadá tato varianta dost dobře, ale vzhled je vše. Dle uniklých informací nedostanete více RAM ani větší úložiště.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.