Huawei P40 Pro bude mít dle obrázků impozantní displej Téměř bez rámečků

20.03.2020 15:30 / od Honza Nuc
foto:  Huawei
  • Huawei má představit novou řadu telefonů P40 už příští týden, konkrétně ve čtvrtek 26. března.
  • K dispozici už máme rendery modelů P40 a P40 Pro. Druhý jmenovaný překvapivě nemá téměř žádné rámečky kolem displeje.

Nové rendery sdílel na twitterovém účtu opět známý leaker Evan Blass, který v poslední době zveřejňuje uniklé obrázky velice často. Můžeme tak spatřit přední stranu modelu Huawei P40. Ten by letos neměl mít vůbec zahnutý displej (možná jen minimálně). Okolo displeje jsou tenké rámečky a v levém horním rohu pak duální průstřel. Sluchátko bude pravděpodobně řešené opět vibracemi displeje, jak tomu bylo u řady Huawei P30.

Co se týče Huawei P40 Pro, tady už je to zajímavější. Telefon totiž nemá v podstatě téměř žádné rámečky. Z přední strany je vidíme pouze v každém rohu telefonu. Tyto rohy by navíc měly být zaoblené, takže bude telefon vypada jako oblázek. I boční strany displeje mají být lehce zaoblené. Takový bezrámečkový telefon na trhu prozatím není a Huawei bude první (opět). Displej narušuje jen duální průstřel v levém horním rohu.

Ačkoliv telefony, a především Huawei P40 Pro, vypadají opravdu hodně dobře, přece jen je tu stále jedna věc, která vždycky dojem z telefonu zkazí - chybějící služby od Googlu, respektive Obchod Play a aplikace v něm. Huawei nahradilo obchod od Googlu svým obchodem App Gallery, ale prozatím v něm nejsou všechny důležité aplikace jako Spotify, Idos, Facebook či Instagram. Prostě aplikace, které běžně používáte. Huawei samozřejmě pracuje na tom, aby v App Gallery všechny podstatné aplikace byly, ale vývojáři se do jejich obchodu moc nehrnou, i když se je čínská společnost snaží motivovat vyššími výdělky.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.