Huawei P Smart 2020, Nova 6, MatePad Pro. Víme, jak budou vypadat Nevypadají špatně, co říkáte?

04.11.2019 14:00 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • O telefonech Huawei Nova 6 5G či P Smart 2020 jsme už v dřívějších článcích. O tabletu MatePad Pro jsme prozatím ještě neslyšeli.
  • K dispozici máme rendery všech tří zařízení.

Huawei P Smart 2020

Modelová řada P Smart je u Huawei poměrně oblíbená. Nový telefon má dorazit v zelené a fialovo-modré gradientní barvě, kterou jsme mohli poprvé spatřit u Huawei P30 a P30 Pro. P Smart 2020 má nabídnout 6,3" OLED displej s Full HD+ rozlišením a poměrem stran 20:8. Potěší čtečka otisků prstů v displeji a také 3900 mAh baterie.

Uvnitř telefonu má tepat procesor Kirin 810 v kombinaci se 4 GB RAM. I fotoaparáty by měly potěšit. Ten hlavní nabídne 48 Mpx a další dva budou mít 8 a 2 Mpx. Přední kamerka pak bude mít 16 Mpx. Co se týče ceny, tu prozatím neznáme.

Huawei Nova 6

O zařízení Nova 6 už jsme psali dříve v článku, ve kterém jsme zmiňovali, že má mít telefon duální přední kamerku v levém horním rohu. Není ale jasné, zda bude mít telefon OLED či IPS displej. Průstřel v OLED displeji má prozatím patentovaný Samsung, takže je spíš pravděpodobnější ta IPS verze.

Telefon má být dostupný v černé, modré a fialové barevné variantě. Huawei by mělo Novu 6 představit už 5. prosince letošního roku.

Huawei MatePad Pro

Posledním zařízením, ke kterému máme rendery, je právě MatePad Pro. Podle nových renderů můžeme říct, že tablet bude mít čtyři barevné varianty - zelenou, bílou, oranžovou a modrou. Tablet by měl mít taktéž průstřel v levém rohu obrazovky. Dále by měl nabídnout USB-C port a čtečku otisků prstů v displeji.

Podle dostupných informací má tablet dorazit s dotykovým perem a také s podporou magnetických klávesnic. To je prozatím všechno, co víme.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.