Honor View 20 představen v Paříží a míří hned do prodeje Přinášíme vám živě informace přímo z Paříže

22.01.2019 18:00 / od Petr Hudec
Xiaomi Mi 9
  • Po té čínské přichází na řadu také globální premiéra očekáné vlajkové lodi Honoru
  • Model View 20 nabídne nejen silný hardware či 48Mpx foťák, ale hlavně
  • Základní model se začíná okamžitě prodávat za 14 990,-

Již za pár hodin se otevřou brány Salle Pleye v Paříži, kde dojde k západní premiéře vlajkové lodi Honor View 20. Telefon, který jako první přináší na globální trh "průstřel" v displeji se pravděpodobně dostane, jak již je u Honoru zvykem, záhy do prodeje.

My jsme měli možnost se na tento telefon podívat již během předpremiéry na veletrhu CES v Las Vegas a musíme vám říct, že se máte rozhodně na co těšit. Tak, jako byly pro rok 2018 trendem tzv "notche", letos tomu budou tzv "průstřely" v displeji. První výrobce, který tento "průstřel" představil, byl ovšem na konci loňského roku Samsung se svým modelem Galaxy A8s. Jeho "průstřel" je však značně větších rozměrů než u Honoru, nemluvě o faktu, že se Galaxy prodává jen v Číně. Na veletrhu CES však bylo výrobců s touto technologií výroby displeje více a trend postupného opouštění notche je jasný.

Honor View 20 však nabízí mnohem víc. Sice to není čtečka otisků prstů v displeji, kterou má v Číně prodávaný Magic 2, ale za to je to další posun v designu oproti Honoru 10Honor View 20 bude k dispozici v několika konfiguracích a samozřejmě i cenách. Nejlevnější varianta 6GB/128GB je v prodeji za 14.990,- v černé a modré a varianta 8GB/256GB poté za cenu 16.990,- v exkluzivní barvě Moschino Red. Dobrá zpráva pro všechny, kteří si chtějí telefon zakoupit, že ihned po představení tak mají možnost. Pouze varianta 128GB černá dorazí s drobným zpožděním pár dnů. Už teď si můžete telefon zakoupit v síti prodejců nebo přímo od našeho partnera, eshopu Hurámobil.cz.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.