Honor rozdává bezdrátová sluchátka ZDARMA! Předobjednejte si nové Watch GS Pro právě teď Ke sluchátkům Watch GS Pro dostanete Magic Earbuds zdarma

foto:  Mobilpohotovost

Nové Watch GS Pro jsou tady a hned na začátku se jejich nákup obzvlášť vyplatí. U Mobil Pohotovosti si totiž můžete nové smartwatch od Honor už předobjednat a dostanete k nim zdarma bezdrátová sluchátka Honor Magic Earbuds v hodnotě 2 790 Kč.

Honor Watch GS ProUž samotné Honor Watch GS Pro jsou skutečně zajímavé chytré hodinky. Svým designem a robustní konstrukcí dávají jasně najevo, že jsou ideální pro aktivní uživatele. Watch GS Pro jsou totiž odolné nejenom vůči prachu a vodě, ale také proti extrémním teplotám, solné mlze, písku či vysoké nadmořské výšce. Kromě toho disponují barometrem, GLONASS, vysoce přesnou GPS se speciální funkcí Route Back a samozřejmě i celou řadou senzorů, takže kromě srdečního tepu umí měřit spánek a také hladinu kyslíku v krvi (SpO2). Bezesporu tím největším tahákem je ale výdrž, protože Honor Watch GS Pro zvládnou na jedno nabití až 25 dní. A nově nechybí ani možnost do hodinek instalovat aplikace, které rozšíří jejich schopnosti.

Spolu s bezdrátovými sluchátky Magic Earbuds, která v rámci předobjednávek dostanete zdarma, budou Watch GS Pro tvořit ideální pár. Do hodinek můžete totiž nahrát hudbu a poslouchat ji v bezdrátových sluchátkách, aniž byste u sebe museli mít telefon. S hodinkami navíc můžete i telefonovat a se sluchátky budou hovory ještě pohodlnější.

U Mobil Pohotovost jsou nové Honor Watch GS Pro dostupné ve variantě Charcoal Black s černým řemínkem. Cena hodinek se zastavila na sympatických 6 490 korunách. Výhodné předobjednávky trvají do 18. října a o den později se Watch GS Pro začínají prodávat.

Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • ninivargova1-14. říjen 2020

    Tyhle hodinky se mi hodně llíbí, ale bojím se, že na moje ruce budou moc velké.. tak jsem je objednala přítelovi k výročí a zkusim si je. Hodně doufám, že budou akorát i na moji ruku, jsou skvělé!

    Odpovědět 
  • pekacek.milan-9. říjen 2020

    Už mám předobjednáno a fakt mi udělali radost s těma sluchátkama, zrvona jsem po nějakých koukal a ejhle! Tohle je osud!

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.