Honor MagicWatch 2 mají jasnější displej, lepší procesor a stále úžasnou výdrž Nejsou to náhodou Huawei Watch GT 2?

26.11.2019 14:38 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Honor kromě dvou telefonů V30 a V30 Pro dnes představil taktéž chytré hodinky MagicWatch 2.
  • Hodinky budou dostupné ve dvou velikostech a každá ve dvou barevných variantách.

Mezi 42 mm a 46 mm verzí hodinek jsou v podstatě jen dva rozdíly. Tím prvním je baterie, která má 215 mAh, respektive 455 mAh. Dvou týdenní výdrž by tedy měla být minimálně u těch větších hodinek opět zaručena. Druhým rozdílem je logicky velikost displeje. Menší varianta nabídne 1,2" AMOLED displej a rozlišením 390 x 390, větší verze má 1,39" AMOLED s rozlišením 454 x 454. Hodinky WatchMagic 2 mají také novější procesor Kirin A1, který je určen speciálně pro nositelnou elektroniku (o procesoru jsme psali zde). Procesoru asistují hned 4 GB RAM. Co se týče displeje, ten má mít svítivost až 800 nitů, což slibuje skvělou čitelnost a oproti předchozí verzi je to velké zlepšení.

Potěší také přítomnost Bluetooth 5.1, tedy úspornější verze, duální GPS a podpora VO2, což je měření maximálního množství kyslíku v krvi. Měření VO2 momentálně nabízejí primárně pouze hodinky od společnosti Garmin nebo Apple. Samozřejmě jsou hodinky voděodolné, dají se u nich měnit ciferníky, nabízejí měření sportovních aktivit a zobrazují příchozí notifikace díky Lite OS. Hodinky mají vestavěný reproduktor a mikrofon, takže přes ně lze také telefonovat. Můžete taktéž poslouchat hudbu, případě připojit přes Bluetooth bezdrátová sluchátka a poslouchat hudbu přímo z hodinek.

Honor MagicWatch 2 budou dostupné od 12. prosince ve Velké Británii, Nizozemsku, Francii, Polsku, Německu, České republice a dalších zemích. Cenovka by se měla pohybovat okolo 4,5 tisíce korun.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.