Honor 20S je oficiální. Jedná se ale jen o osekanou verzi Honoru 20 Prostě okleštěná dvacítka

05.09.2019 15:52 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Honor představil
  • Uvnitř telefonu najdeme horší procesor a také fotoaparáty.

Recenze Honor 20

Recenze Honor 20

Honor 20 má výkonný procesor, skvělé fotoaparáty a hezký 6,26 palcový displej s průstřelem. Navíc nelze přehlédnout jeho krásný design a čtečku otisků prstů v bočním tlačítku. Honor 20 je prostě skvělým telefonem, který bohužel přišel ve špatnou dobu.

Více zde
V Honoru 20S tepe procesor Kirin 810 namísto Kirinu 980 v klasickém Honoru 20. Oba dva procesory jsou ale vyrobené 7nm technologií. Velkou změnou je také jiná, horší grafická karta Mali-G52 MP6 namísto Mali-G76 MP10. Telefon dorazí na trh se 128 GB vnitřním úložištěm a 6 GB nebo 8 GB RAM, bez možnosti rozšířit paměť o microSD karty.

Změnou prošly i fotoaparáty na zadní straně, kde je sice stejný hlavní 48 Mpx senzor se světelnost f/1.8, nicméně video už lze natáčet maximálně ve Full HD při 30 FPS. Video ve 4K už zde tedy není. Dále v telefonu najdeme 8 Mpx širokoúhlý senzor a 2 Mpx macro kamerku (u Honoru 20 byl širokoúhlý senzor 16 Mpx). U Honoru 20S tak není žádný senzor pro hloubku ostrosti. Samozřejmě ale můžeme očekávat dobrý noční režim. Selfie kamera pak nabídne 32 Mpx. 

Velikost displeje zůstává stejná, tedy 6,26". Jedná se o IPS panel s rozlišením Full HD+. Čtečka otisků prstů není ani zde v displeji, ale je umístěná na boku telefonu v zamykacím tlačítku. Baterie je v telefonu o kapacitě 3750 mAh a s 20W rychlonabíjením, což je oproti Honoru 20 zhoršení - ten měl 22,5W.

Co se týče cenovky, ta by měla startovat zhruba na 7,5 tisících korunách za tu nejnižší variantu. Klasický Honor 20 u nás nyní stojí téměř 10 tisíc korun.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.