Honor 20 a Honor 20 Pro: Hořké představení skvělých telefonů Telefony bez jisté budoucnosti

22.05.2019 11:49 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Honor a jeho nové modely 20 a 20 Pro jsou konečně venku
  • Prozatím se ale neprodávají a sám Honor neoznámil, kdy se prodávat budou

Společnost Honor v úterý 21. května představila dva nové telefony z jejich dvacítkové řady - Honor 20 a Honor 20 Pro. Na představení v Londýně se sjelo velké množštví novinářů a všichni byli zvědaví samozřejmě na nové modely, ale také na to, jestli Honor okomentuje současnou situaci ve Spojených státech a situaci, kdy Donald Trump zařadil Huawei (potažmo Honor) na černou listinu.  Nakonec o momentální situaci nepadlo ani slovo a Honor se soustředil hlavně na nové telefony. U těch sice oznámil cenovku 499€ za Honor 20 a 599€ za Honor 20 Pro, ale kdy půjdou do prodeje zatím není známo. Ani samotní novináři nedostali možnost se oficiálně pobavit s představiteli Honoru.


Pojďme se ale podívat na samotné modely. Levnější Honor 20 je ve dvou barevných variantách, a to Midnight Black a Sapphire Blue. Uvnitř telefonu tepe Kirin 980 společně se 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Systém běží na Androidu 9 Pie s nadstavbou Magic UI. Co se týče displeje, ten má 6,26 palců s rozlišením 2340 x 1080 pixelů a v levém horním rohu má průstřel pro 32 megapixelovou kamerku. Zadní stranu obsadily čtyři fotoaparáty. Hlavní má 48 Mpx se světelností f/1.8, druhá širokoúhlá má 16 Mpx se světelností f/2.2 a dále je zde 2 Mpx senzor pro hloubku ostrosti a další 2 Mpx senzor pro makro fotografie. Dále potěší 3750 mAh baterie s 22.5W rychlonabíjením.

Honor 20 Pro je parametrově podobným telefonem jako jeho nižší verze, rozdíly jsou v paměťové variantě (8/256 GB), baterii (4000 mAh) a hlavně ve fotoaparátech. Důležité je ještě zmínit, že oba nové Honory mají čtečku otisků prstů v zamykacím tlačítku na boku.Hlavní fotoaparát má také 48 Mpx, ale světelnost je zde f/1.4, takže zvládne absorbovat více světla. Druhá širokoúhlá kamerka je totožná 16 Mpx s f/2.2 a dále jsou zde opět dva 2 Mpx fotoaparáty pro hloubku ostrosti a makro. Honor na představení porovnával fotografie Honoru 20 Pro se Samsungem Galaxy S10 a iPhonem XS. Při srovnání fotografií při nočním režimu jednoznačně vyhrával Honor a ukázka to měla jasně dokázat. Honor 20 Pro je tak opět nočním dravcem, stejně jako Huawei P30 Pro. 

Oba nové Honory jsou tím nejlepším, co v současnosti společnost může nabídnout. Mají skvělý fotoaparát, parádní výkon i skvělý design se zajímavými barvami. Škoda jen, že celý dojem kazí probíhající kauza USA vs Huawei. Uvidíme, jak to Honor ustojí. Budeme to bedlivě sledovat.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • Čivas-22. květen 2019

    Znamená to, že HONOR stále ještě i ve svých "vlajkách" zůstává u IPS despleje?

    Odpovědět 

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.