Hned dvě chystané Motoroly mají mít extrémně zaoblený 90Hz displej A pochlubí se i 5G

07.02.2020 06:30 / od Michal Šrajer
foto:  Motorola
  • Dle nových fotek můžeme očekávat dvě Motoroly s displejem ve stylu Mate 30 Pro.
  • Má jít o 6,67palcové Full HD+ AMOLED displeje s 90 Hz.
  • Jeden najdeme ve vyšší střední třídě se Snapdragonem 765 a druhý ve vlajkové lodi.

Motorola plánuje letos představení dlouhé řady telefonů. Máme dostat samozřejmě celou rodinku Moto G8, nové Moto G Stylus, konečně pořádnou vlajku a podle všeho možná také Motorolu One 2020, jak se prozatím říká nejnovější spekulované Motorole. Čím je tento kousek zajímavý? Inu, zaprvé má být také v 5G verzi, ale většinu lidí zaujme spíše fakt, že má mít tento telefon výrazně zakřivený displej ve stylu Mate 30 Pro.

Nemá přetékat přes boky v téměř pravém úhlu, jako je tomu u Huawei, avšak rozdíl nebude moc velký. Navíc má Motorola oproti Matu 30 Pro pár "es" v rukávu. Displej má mít dle fotek malý průstřel pro přední kamerku, a především má podporovat 90Hz obnovovací frekvenci. To by bylo u toho výrobce vůbec poprvé. O to lépe zní fakt, že máme najít tento panel také u vyšší střední třídy, a ne pouze u vlajkového modelu.

V současnosti jsou údajně v plánu dvě 5G Motoroly s tímto typem displeje. Jedna vystupuje pod kódovým označením Burton a má mít právě tento zakřivený 6,67palcový Full HD+ 90Hz AMOLED displej, Snapdragon 865, 8/12 GB RAM nebo 5196 mAh baterii. O tomto vlajkovém telefonu se mluvilo doteď jako o Motorole Edge+. Pak je tu nově model XT2063-3, jenž vystupuje pod označením Racer. Tento kousek se má chlubit úplně stejným displejem, avšak hardware má být značně ořezán. Zde lze očekávat Snapdragon 765, 6 GB RAM, 128GB úložiště, hlavní 48Mpx fotoaparát, NFC a 4660mAh baterii.

Společně s telefony se mají mimochodem představit také nové aplikace. Jedna má sloužit pro úpravu různých gest a zkratek, které můžete provádět díky výrazně zaoblenému displeji. Druhou bude speciální herní režim a třetí je audio software, který bude upravovat zvukové profily podle obsahu, který si přehráváte a na čem si jej přehráváte (sluchátka, špunty, náhlavní, reproduktor v telefonu, externí a podobně). Obě zařízení by se mohla odhalit již na veletrhu MWC 2020, ale vyloučené není ani pozdější představení.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.