Herní veletrh E3 je oficiálně zrušen. Co teď budou Microsoft, Ubisoft a další dělat? Cestou jsou vlastní tiskové konference

12.03.2020 19:30 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • A je to oficiální. Pravidelný herní svátek E3, jež se koná každoročně v Los Angeles, museli pořadatelé kvůli koronaviru zrušit.
  • Velcí vývojáři her plánují alternativy, v rámci nichž své nové herní tituly představí.

Microsoft a Ubisoft již oznámili, že na zrušení herního veletrhu E3 kvůli koronaviru zareagují představením svých herních titulů online. Microsoft uskuteční tiskovou konferenci v jeho Microsoft Theatre, a to v červnu, tedy v době, kdy se měl E3 konat. Prozatím není jasné, zda americký technologický gigant sezve jen několik málo novinářů, nebo bude tisková konference pouze živě vysílaná do celého světa. Phil Spencer z týmu Xboxu se vyjádřil, že přesný čas i detaily společnost oznámí v rámci několika týdnů.

Podobná situace panuje u Ubisoftu, který plánuje představit opět Watch Dogs Legion, další díl oblíbeného Assassin´s Creed či Far Cry. Také Ubisoft pravděpodobně představí tyto a další herní tituly v rámci online tiskové konference. Další z vývojářů, Warner Bros., má ukázat novou hru s Batmanem i Harry Pottrem.

Všichni velcí herní vývojáři tak zřejmě zvolí svou vlastní tiskovou konferenci přenášenou živě. Je to samozřejmě logické rozhodnutí, neboť herní konference E3 je důležitým svátkem, na který se každý rok sejde několik desítek tisíc herních nadšenců, vývojářů a další lidí z herního průmyslu.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.