Herní Black Shark 3 připlouvá. Má hardwarová herní tlačítka či magnetický konektor Klasický design a opět vysoký výkon

04.03.2020 15:08 / od Honza Nuc
foto:  Xiaomi
  • Xiaomi představilo třetí generaci herního telefonu Black Shark a rovnou ve dvou verzích.
  • Oba dva telefony podporují 5G sítě a mají samozřejmě nejvýkonnější procesor Snapdragon 865.

Oba telefony musí mít špičkovou výbavu, aby na nich mohli uživatelé v klidu hrát i ty nejnáročnější hry. Uvnitř telefonů tepe nejnovější procesor Qualcomm Snapdragon 865 v kombinaci s až 12 GB operační paměti. V případě klasického Black Shark 3 je k dispozici 8GB LPDDR4X a 12GB LPDDR5, zatímco u Black Shark 3 Pro je 8 i 12GB LPDDR5. Potěší pak rychlé vnitřní úložiště UFS 3.0 ve velikosti až 256 GB. 

Co se týče displeje, "horší" Black Shark nabízí 6,67" 1080p AMOLED displej, zatímco Black Shark 3 Pro má větší 7,1" 1440p AMOLED. Oba telefony mají totožnou 20Mpx selfie kamerku a na zadní straně 64Mpx hlavní senzor se světelností f/1,8, 13Mpx širokoúhlý objektiv se světelností f/2,25 a 5Mpx senzor pro měření hloubky ostrosti. Za zmínku stojí samozřejmě i kapacita baterie, která je v obou případech vysoká, jelikož se jedná o herní telefony.

Black Shark má kapacitu bateri 4720 mAh s 30W rychlonabíjením u verze s 8GB RAM a 65W u verze s 12GB RAM. Black Shark 3 pak nabízí 5000 mAh baterii a rovnou s 65W rychlonabíjením. S výdrží baterie tak nebude problém a pokud byste ji vyčerpali, nabijete telefon za několik desítek minut do plné kapacity. Benefitem může být, že telefon můžete nabíjet pomocí magnetických kabelů, které jsou k telefonu jako příslušenství.

Samozřejmě má telefon zajímavý design a tlačítka na bocích citlivá na tlak s haptickou odezvou. Jen verze Pro se pak může pochlubit skutečnými hardwarovými tlačítky, která poskytnou nepochybně pro hráče mnohem lepší odezvu. Verze z minulého roku neměly 3,5 milimetrový konektor pro zapojení sluchátek, to se letos naštěstí změnilo a sluchátka tak zapojit můžete. 

Cenovky modelu Black Shark 3 začínají na v přepočtu 502 dolarech (asi 13 900 korun s daní) a Black Shark 3 Pro začíná na 675 dolarech (asi 18 600 korun s daní). Prozatím je telefon dostupný v předprodejích v Číně. Zda se dostanou modely i na český trh, je prozatím nejasné. V minulosti se totiž na českém trhu telefony sem tam objevily, ale ne všichni prodejci je měli k dispozici.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.