Google ukázal oranžový Pixel 4 v obří reklamě na Times Square Reklamní kampaň začíná

18.09.2019 16:03 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Google představí nové telefony Pixel 4 a Pixel 4 XL už 15. října v americkém New Yorku.
  • V úterý už firma rozeslala novinářům oficiální pozvánky a nyní se můžeme podívat na první velkou reklamu.

Reklama se objevila na nejznámější křižovatce ve Spojených státech (možná i na světě), kterou je Times Square s obrovskými reklamními plochami. Večer vždy celé místo září a od teď tam bude zářit také oranžový Pixel 4 XL, na který už Google začíná lákat zákazníky. Konkrétně nás Google ve své sloganu nabádá, abychom si pomocí Google Asistenta nastavili upozornění na 15. října. Tedy na datum představení nových Pixelů.

Tímto je zároveň konečně oficiálně potvrzené, že oranžový Pixel 4 opravdu bude dostupný. To je skvělá zpráva, protože oranžová varianta vypadá opravdu nádherně. Ostatně i vám se na našem instagramu líbila tato varianta nejvíce. Možná bych však uvítal ještě nějakou zelenou variantu, kterou má letos iPhone 11 Pro nebo chystaný Huawei Mate 30 Pro. Je to ale dost nepravděpodobné, protože už u Pixelu 3 byly v nabídce pouze tři barevné varianty - černá, bílá a světle růžová. V tomto případě tak růžovou nahradí matná oranžová.

Samozřejmě stále můžeme čekat nějaká překvapení, ale u vzhledu je moc nepředpokládám. Spíše se bude jednat o překvapení v podobě softwarových funkcí a podobně. O designu jsme se totiž dozvěděli hodně informací z uniklých fotografií a videí, na kterých byly vidět funkční prototypy Pixelů 4 (více v článku: Obrovský únik! Pixel 4 XL můžeme vidět hned v několika videích). Také už víme, že větší Pixel 4 XL by měl mít 6,23" displej, procesor Snapdragon 855 v kombinaci s 6 GB RAM a 128 GB vnitřním úložištěm a baterii o kapacitě 3700 mAh. (kompletní specifikace zde).Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.