Google Pixel 5 má mít mnohem větší 120Hz displej Ale za jakou cenu?

05.08.2020 13:30 / od Honza Nuc
foto:  Google
  • Google potvrdil, že telefon Pixel 5 dorazí na trh ještě letos na podzim a dostali jsme i ukázku v podobě nového renderu.
  • Další informace nám však technologický gigant nesdělil, ale jak už to bývá, dozvídáme se je stejně.

Ross Young, který přináší často informace ze světa telefonů, převážně o displejích, se na sociální síti Twitter vyjádřil, že Google Pixel 5 má mí 6,67" displej od jihokorejského Samsungu a má mít dokonce 120Hz obnovovací frekvenci. Young nezmínil ve svém příspěvku přímo označení Pixel 5, ale označil zařízení jako "další Google telefon". Stejný člověk také zveřejnil informaci o tom, že iPhony 12 by neměly mít 120Hz displeje.

Je ale dost nepravděpodobné, že by Pixel 4a 5G, který má taktéž na trh dorazit, by měl takový displej. O jeho velikost tak ani nejde, ale spíše o oněch 120 Hz. Nepřijde mi, že by Google takový displej dal do levnějšího Pixelu 4a, když má vydat právě ještě Pixel 5. Uvidíme tedy na podzim, jak se situace vyvine.

Pixel 5 by měl stát údajně 699 dolarů, tedy necelých 19 tisíc korun s daní. Pokud ale dostaneme displej se 120 Hz, je možné, že se cena ještě vyšplhá nahoru, případně bude muset Google šetřit jinde. Už tak bychom se měli dočkat procesoru Qualcomm Snapdragon 765 s podporou 5G sítí, tedy ne vlajkového čipu. Uvidíme, jaké informace uniknou v následujících týdnech.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.