Google nic neutají. Máme video i fotogalerii nového PixelBooku Go Co na něj říkáte?

11.10.2019 13:13 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
 • Společnost Google prostě nic neutají. Máme fotografie a videa nových Pixelů 4 a nyní i notebooku PixelBook Go.
 • Jedná se o menší kompaktní notebook s čistým designem , USB-C konektory a dotykovým displejem.

Server 9to5Google přinesl podrobný popis chystaného PixelBooku Go i s fotografiemi a videem. Jedná se o funkční zařízení, které získala redakce od důvěryhodného zdroje. Je otázkou, zda takto bude nakonec PixelBook Go vypadat, ale zařízení vypadá věrohodně. Pojďme se tedy podívat na podrobné specifikace.

Co se týče designu, PixelBook Go má mít zajímavý povrch na spodní straně. Jedná se o jakýsi plastový vroubkovaný plát, který zřejmě bude v několika barevných variantách a jež dodává zařízení na zajímavosti. Ještě si nejsem jistý, jestli se mi takový plát zamlouvá, uvidíme 15. října na představení. Na vrchní straně, tedy té s displejem, je pak matný materiál odlišné barvy. Respektive by se mělo jednat o světle růžovou, ale v opravdu mírném odstínu. Při různých úhlech tak vypadá někdy lehce růžová, jindy spíše bílá. Uprostřed horní strany pak bude velké G, tedy logo Googlu. Co se týče konektivity, PixelBook Go má mít na levé straně konektor USB-C a na pravé straně stejný konektor, vedle kterého bude ještě 3,5 milimetrový jack pro poslech hudby.

Co se týče displeje, ten má 13,3" a jedná se o FullHD rozlišení. Tedy alespoň u zařízení, které popisuje 9to5Google. Nad displejem je 2 Mpx přední kamerka a jsou zde i dva mikrofony, které slyší na "Hey, Google", umí tedy zaznamenat volání na Google Asistenta.

Přesuňme se ke klávesnici, ta má být údajně ještě lepší než ta v originálním PixelBooku. Pod klávesnicí je poměrně prostorný touchpad a po bocích klávesnice najdeme reproduktory. Jejich umístění chválím, alespoň půjdou dobře slyšet.

Jaké jsou specifikace?

PixelBook Go má být dostupný v několika variantách, které se budou lišit pamětí RAM, vnitřní pamětí a také rozlišením displeje. Model, jež měl k dispozici web 9to5Google měl Full HD displej, procesor Intel Core M3 a 8 GB RAM a jednalo se o nejlevnější model. V nabídce má ale být taktéž nejvyšší model s procesorem Intel Core i7 s 16 GB RAM, 256 GB vnitřním úložištěm a 4K displejem.

Zde jsou další specifikace

 • Procesory Intel Core m3, i5 a i7
 • 8 až 16 GB RAM
 • 64, 128 nebo 256 GB vnitřní paměti
 • Dva reproduktory vedle klávesnice
 • 2 Mpx přední kamera - záznam v 1080p při 60FPS
 • čip Titan C
 • 13,3" dotykový displej
 • Dvě USB-C
 • 3,5 mm jack
 • Barvy - Just Black a Not Pink

Chybí nicméně čtečka otisků prstů, popřípadě odemknutí obličejem a taktéž nejsou informace o tom, že by notebook podporoval dotykové pero PixelBook Pen.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.