Google konečně oficiálně láka na Pixel 4a speciálními stránkámi Že to ale trvalo

31.07.2020 17:30 / od Michal Šrajer
 • Po měsících spekulací a úniků začal Google konečně oficiálně lákat na svůj levný smartphone.
 • Nová webová stránka potvrzuje datum představení 3. sprna, tedy už příští týden v pondělí.

Na Pixel 4a čekáme doslova už měsíce. Finální podoba zařízení včetně specifikací začala unikat někdy koncem března a v květnu se měl levný smartphone už oficiálně představit na konferenci Google I/O. Té jsme se však v tradičním slova smyslu nedočkali a Google má během období pandemie takové problémy s vývojem, že se telefon údajně odložil na červen, poté červenec a nyní až srpen.

3. srpna má být ovšem konečně to vysněné datum, kdy se nástupce dostupného mega hitu od Googlu dočkáme a tentokrát už to naštěstí není jen spekulace. Po měsících úniků Google oficiálně láká na Pixel 4a na svých webových stránkách. Můžeme vidět siluetu zařízení, datum představení a pokud správně složíte za sebe ikonické Google barvy (modrá, červená, žlutá, modrá, zelená, červená), objeví se také sebevědomí slogan “Just What You’ve Been Waiting For”, v překladu “Přesně to, na co jste čekali”.

Příští týden bude tedy konečně konec únikům 5,8palcového Pixelu se Snapdragonem 730 a 6 GB RAM. Hlavní 12Mpx fotoaparát s optickou stabilizací bude převzat z vlajkových Pixelů a stejně tak přední 8Mpx kamerka. Nemá chybět 3,5mm jack pro sluchátka, čtečka otisků prstů na zádech či menší 3080mAh baterie. Cena telefonu by se měla pohybovat kolem 13 tisíc korun a má tak konkurovat iPhonu SE.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
 • Poppy-před 3 dny

  Nedivím se, další nudný telefon a na dnešní dobu 3080mAh to je snad k smíchu, jo kdyby to bylo od Apple věřím že by to 2 dny dalo, ale takhle to sotva vydrží ani né půl den, viz předchozí zkušenost s Pixel 3a. Fotky super ale výdrž tragická, už nikdy vice. Podle me by Google měl přestat dělat své telefony, podívejte se na os hodinek tragédie a lokalizační služby a zákazy v 21.stol to si snad dělají srandu ne. Co to jako je :D

  Odpovědět 
 • cellbreaker-1. srpen 2020

  S SD730, stejně jako s pouhými 3000mAh + archaickou čtečkou na zádech si ho mohou za tu CENU nabu-šit do trenek ;), letos TUPLEM :D Proti iPSE2 je i přes větší modernější displej (což je kromě NightSight režimu jeho jediná další výhoda) nejen v USA prakticky bez šance. Tím spíš, když ve zbytku sveta je jak 1+ Nord, tak přehršle jiné silné konkurence ve stejné (a nižší ;) cenovce...

  Odpovědět 
  • netije>cellbreaker-1. srpen 2020

   @cellbreaker Ak hladas necinsky telefon, je v tomto pripade jediny problem je bateria.

   Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.