Samsung už má údajně dost rovného skle u svých hodinek, letošní Galaxy Watch6 mají mít zaoblené sklo, možná podobně jako Pixel Watch.
Teoreticky ale nemusí Samsung zajít do takového extrému jako Google a vrátí se zkrátka jen k designu řady Watch Active.
Ice Universe je tím hlavním a nejaktivnějším leakerem všeho kolem korejského Samsungu. Není tedy divu, že právě on hovoří jako první o chystaných hodinkách Galaxy Watch6, jež by se mohly odhalit opět koncem léta společně s ohebnými telefony. Ice je jedním z těch, kteří si loni stěžovali na zastaralý design Watch5, jenž nepřinesl nic nového a akorát se zbavil jediné výhody Samsungu v podobě otočené lunety. Když už však nemají korejské hodinky lunetu, kolem níž se celá konstrukce točila, tak letos se může více upravovat.
To přesně Ice Universe dnes tvrdí. Podle něj se v zákulisí šeptá, že Galaxy Watch6 by mohly mít zaoblené sklo displeje. Čeká nás tedy po letech teoreticky vcelku velký designový odklon. Více informací zatím nemáme, ale je jasné, které hodinky si pod tímto popisem lze představit. Patrně by se podobalo zařízení Pixel Watch, jež mají také výrazně zaoblené sklo, ale samotný displej je rovný.
Navíc by dávalo smysl, kdyby si jednou Samsung vypůjčil něco od Googlu, když už pro amerického giganta vyrábí většinou součástí pro Pixely, procesory a spolupracuje na systému Wear OS. Hodí se také zmínit, že dvakrát už jsme viděli zaoblené sklo u hodinek Samsungu. Watch Active a Active 2 měly jeho hrany lehce zaoblené, takže teoreticky nemusí společnost zajít tak daleko jako Google a vrátit se jen zpět k vlastnímu návrhu.
Popis:You are only allowed to change your username once every 90 days. A record
of your username change will be displayed in your public profile, but your old
username will not be displayed.
Chyba formuláře
UŽIVATELSKÉ JMÉNO
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Úspěšně provedeno
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Informace
FORMULÁŘ
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Nějaká informace
NÁZEV PROBLÉMU
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Problém s přihlášením
UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL
Zadaný email není ve správném tvaru.
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Nastavení cookies: Aby web fungoval, tak jak ho znáte
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Využijte pohodlné přihlášení facebookem bez nutnosti cokoli vyplňovat nebo se registrujte emailem. S uživatelským účtem si můžete zvolit jaké novinky si přejete od nás dostávat nebo třeba pod články diskutovat s ostatními uživateli.