Galaxy Tab S7 bude v jedné věci horší než předchůdce Škoda

24.07.2020 16:30 / od Honza Nuc
  • Samsung má v druhé polovině roku představit nový tablet Galaxy Tab S7 a spekuluje se také o modelu Galaxy Tab S7 Lite.
  • Oproti předchozím verzím by však měl mít horší panel displeje, tvrdí spekulace.

Zařízení Galaxy Tab S7 má být stále prémiovější než ostatní tablety s Androidem. Bohužel se však dočkáme jedné nepěkné změny. Alespoň to tedy tvrdí leaker Pricebaba. Podle leakera by měla mít jedenáctipalcová verze tabletu pouze LCD displej a ne Super AMOLED, jak jsme byli z dřívějška zvyklí. V displeji údajně nebude ani čtečka otisků prstů. Měli bychom se dočkat alespoň 120Hz obnovovací frekvence. Stále je to ale škoda. I když nejsem velký fanoušek tabletů, tohle by mě zamrzelo, kdybych srovnával minulé modely s novými.

Další uniklé informace naznačují, že by měl mít Galaxy Tab S7 baterii o kapacitě 8000 mAh s rychlým nabíjením a procesor Qualcomm Snapdragon 865. Spekulovalo se také o výkonnější variantě Snapdragon 865 Plus, ale nakonec prý v tabletu být nemá a možná bude určený pro model Galaxy Tab S7+, který by mohl dostat také AMOLED panel. Uvidíme, zda Samsung přidá alespoň dotykové pero S-Pen.

Hovoří se také o odlehčené verzi tabletu s názvem Galaxy Tab S7 Lite. O té však nevíme zhola nic a jedině název napovídá, že bude mít zřejmě horší procesor a zřejmě taktéž LCD displej. Víc si odhadovat netroufám.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.